Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan működik a lábon a...

Hogyan működik a lábon a gyantázás? Kell valamennyi szőrt meghagyni, mielőtt gyantáztatok?

Figyelt kérdés
Most megyek előszőr kozmetikushoz gyantázni, és nem tudom mit csináljak előtte a lábammal, hogyan készüljek fel rá....mennyi idő múlva nő ki megint, és hogy meg kell várni míg pár mm-t megnő? 16/L

2014. febr. 8. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs szőr, mit gyantáztatnál le? :D Kb fél cm-es szőrt szoktak gyantázni. Hogy meddig marad sima, az sok mindentől függ, de kb olyan két hétig azért többnyire sima marad. Nem felkészülés alatt mit értesz, max mosd meg, mást szerintem nem kell vele csinálni.
2014. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ajánlanám, mert benőhet tőle a szőr, és állandó rendezetlenséggel jár. Még egy hétig sem tart teljesen a simaság. Mert a gyantázást követően már 5-6 nap múlva csúnyán láthatóak lesznek azok a szálak, amelyek még túl rövidek voltak ahhoz, hogy a gyanta kitépje őket.
2014. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes kipróbálni egyszer, akkor meglátod hogy beválik e vagy nem :D amúgy ja szőrös lábbal menj :D
2014. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy benő-e a szőr, és hogy mennyi ideig marad sima teljesen egyéni, nekem pl a többi szőrtelenítési módszer nem vált be. Ki kell próbálni, ha nem jön be kipróbálsz mást is.


Az első voltam.

2014. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! úgy értettem, hogy hány mm-t kell megnőnie...
2014. febr. 15. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!