Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan borotválkozzak. hogy...

Almaa kérdése:

Hogyan borotválkozzak. hogy ne vágjam meg magam?

Figyelt kérdés
először szeretnék borotválkozni legyen szó akár arc akár intim területről hogyan csináljam? a borotvahabot felkenem, várok kicsit utána azt lemossam borotválkozás előtt vagy közben lejön?milyen irányban huzzam és milyen sebességgel a borotvát? mennyi az esélye hogy megvágom magam?
2009. dec. 7. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Kérdezd meg apádat, majd ő megtanít. Egyébként ha ilyen hisztiribanc vagy akkor halkan megsúgom, hogy a 40 éve borotválkozó férfiak is meg szokták vágni magukat, de ez egy olyan dolog amit a lányok is hiszti nélkül kibírnak.
2009. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
csaj vagy vagy srác? ekkora debil nem lehetsz. jóhogynem azt kérdezed meg, h. hogyan töröld ki a segged
2009. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

neszarj, nem vágod meg magad, ahhoz tudás kéne már.

ne túl gyorsan, húzd, csak szep lassan vegighúzod egy reszen, majd öblítsd le, vegül hidegvízzel mosakodj meg, és használj aftershave-t ha hajlamos vagy kipattogni, bár én nem szoktam használni. Ja és szőr növésének irányába húzd a borotvát, ha visszafele húzod akkor nagyobb az esély hogy kipattog, meg szerintem be is nőhet.

2009. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetnétek kedvesebbek is a kérdezővel, ti már biztos régóta borotválkoztok ezért nem emlékeztek a kezdeti nehézségekre vagy csajok vagytok. Vagy el tudom képzelni ti hogy csináljátok és hogy néztek ki tőle :D


Na de a kérdéshez visszatérve...


Szerintem nézz szét ezen az oldalon:

[link]

Nem reklámozni akartam tényleg, csak én is átnéztem már és szerintem hasznos. És a cég termékeit is használom és beváltak azért merem ajánlani a weblapot.


A borotvát a szőr növekedésével megegyező irányba kell húzni az arcom és az intim területen is hogy elkerüld az irritációt. Az arcodra és más területekre külön borotvát használj ne ugyanazt, ez fontos.


A habot nem kell lemosni azon kell húzni a borotvát és azzal szeded le. Aztán a borotvát a csap alatt leöblíted de csak egy pillanatig kell és aztán megint lehúzol egy részt és megint öblítesz és így tovább. Aztán mindenképpen használj valami balzsamot, krémet mert feszülni, húzódni fog a bőröd ha nem így teszel.


Nem vagyok az eldobható borotvák híve, de ha gondolod vegyél wilkinsont. Annak ilyen védő izéi vannak a pengéje előtt. Hogy is mondjam... ezzel kicsi az esélye, hogy megvágod magad. A pengéje előtt ( a penge ugye vízszintesen he4lyezkedik el) függőleges drótszerű kis izék vannak. Majd nézd meg az üzletben, biztos megtalálod melyikről beszélek. Én ezzel még sosem vágtam meg magam sehol. Mondjuk a gilette szerintem jobb, de mivel még kezdő vagy a wilkinson biztonságosabb lesz neked.


A sebességre visszatérve :) lassan borotválkozz, ne siess így nem vágod meg magad. Egy részt ne húzz át többször a borotvával ha nem muszáj, mert csak kipirosodik az arcbőröd. De valóban megkérdezhetsz egy férfi ismerőst, hogy ő mit használ stb.


Sok szerencsét! Ja és nem tudom még van-e suli ilyenkor, nekem már nincs :))) ha iskola van akkor péntek délután próbáld ki először, hogyha valami balul üt ki hétfőre szalonképessé tudd tenni magad ;D

2009. dec. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!