Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megfoghatom egy lány vádliját?

Megfoghatom egy lány vádliját?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és genetikailag eléggé vastag a vádlim (44 cm), izmos, nem pedig zsíros, nem tudok rajta változtatni. Soha nem tudom meg milyen lehet vékonyabb vádlival élni, vagy milyen megérinteni. Lenne egy vállalkozó kedvű lány akinek a vádliját megérinthetem? :)

(Nem értek az emberi kapcsolatokhoz, ne írjátok, hogy szerezzek barátnőt. Nekem nem megy olyan könnyen.)



2014. febr. 9. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el egy szórakozóhelyre, és fogdoss össze valakit. Vagy kérd meg egy lány ismerősödet, akivel aránylag jóban vagy.

Amúgy enyhén beteges ez a dolog...

2014. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem járok szórakozóhelyekre és nem is szeretnék.

Nektek (tisztelet a kivételnek) minden beteges.

2014. febr. 9. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem te egyszerűen izgulsz a női vádlikra. Ami nem baj, engem is izgatnak az izmos női vádlik, sőt már fogtam is. Igaz, az hugomé volt. Te is max az ismerőseid körében tudsz ilyet, idegenek úgysem engednék, mivel sok lány nincs megelégedve vele, így furcsálnák, hogy mi a fenét akarsz a vádlijuktól.
2014. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!