Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randin az első kézfogást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randin az első kézfogást hogyan illik csinálni? Meg szoktátok kérdezni a lány hogy megfoghatom e a kezed? Vagy csak egyik pillanatról a másikra megfogjátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdünk sétálni, egyszerűen megfogom... és ha nem húzza el akkor hurrá.
2010. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha megkérdezed... gyengeségre utal..
2010. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak fogd meg és mosolyogjrá...
2010. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nálunk úgy volt, hogy első randin csak sétálgattunk, beszélgettünk, aztán második randin már rögtön a találkozás-köszönés után megfogtam a kezét, és úgy mentünk sétálni. Nem ellenkezett. Ennek most már sok éve, és azóta össze is házasodtunk. :) Sok sikert! :)
2010. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd meg, mostani barátom kb csak a 3. randin fogta meg a kezem és elkísért egy darabon és jó sokáig "búcsúzkodtunk".:D

Nehogy megkérdezd csak fogd meg a kezét, ha engedi ezt, akkor csókold is meg a randi végén mikor elköszöntök.Mi mai napig megfogjuk egymás kezét ha sétálunk, vagy a másik derekát.

2010. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk úgy volt, hogy megkérdezte, h elkérheti e a kezemXD, mert nem tudta volna csak ugy megfogni, mert zsebre dugtam mindkét kezem, tél volt...:D
2010. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem gondoltam hogy van pasi aki ezen agyal, de ez tök jó :)


szerintem se kérdezd meg, fogd meg, ha elhúzza, kérj bocsánatot és mond hogy nem akartam erőltetni. erre a lány fogja rosszabbul érezni magát (tapasztalat), vagyis nálunk ez volt, aztán lehet hogy ő fogja megfogni a kezed, mert már tudja hogy nem lenne ellenedre.


ha pedig nem húzza el, akkor örülhetsz :)


"kézelhúzós" 23L

2010. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem egy fiúhaverom elhívott találkozni, pár napja. Sétáltunk tök sokat, de nem fogta meg a kezem.. kezdem is azt hinni, hogy nem akar semmit, mivel nem kezdeményezett semmit. Fogd meg a kezét, különben azt fogja hinni, hogy nem akarod. Sok sikert ;) L/14
2010. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!