Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon erős a szőrzetem....

Nagyon erős a szőrzetem. Mindenhol látszik. Mit tehetek? Fiúk, titeket ez mennyire zavar egy lányon?

Figyelt kérdés
Epilálom a lábam a combom, de a karommal nem tudom mit csináljak, nagyon zavaró. Nem merek rövidujjút felvenni... szörnyű, mert így gondolom soha nem lesz egy fiúm se. Imádom a dús hajam meg minden, de ez a rossz oldala a genetikámnak. Mit javasoltok? Nem akarok lézeres kezelést, vagy egyéb epilálási módszert, csupán megtudni hogy ezért érdemes e orvoshoz fordulnom, vagy fiúk, titeket nem zavar e hogyha egy lány egy picit szőrös? Mert nálam is pihékről van szó, de nagyon sötét és a világos bőrömön tényleg (nem csak eltúlzom) feltűnő. Mit tegyek?

2014. febr. 10. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Figyelj,nekem szörösebb(erősebb a ször)a karom mint az átlagembereknek,mégis szeretnek a nők.Forditva se lenne másképp. :)

DE ha zavar,menj el szolizni,így nem lesz annyira feltűnő.

23/F

2014. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:D megleptél! de köszi a választ :)
2014. febr. 10. 20:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit! ;)
2014. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom. Én epilálom a karomat is, pont ugyanúgy, mint a lábamat.

Te is megteheted ezt.

2014. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

engem nem zavar az ilyesmi, de ha téged igen, akkor gyantával ess neki


26/f

2014. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy epilátor, gyanta, stb csak erősíti. Nem feltétlenül eltüntetni akarom, csak valamennyire "visszafogni", szóval mondjuk ez a szőkítés dolog, ami nem tudom hogy megy, vagy valami más tabletta, mi van erre? Egyébként köszi, és az megnyugtat hogy azért ez nem minden férfit zavarja. Csak azért nyilván szebb látvány egy szép, sima bőrű lány, akinek egy szőrszála sincs, és mikor végigsimítod a lábát csak a puha bőrét érzed és nem az esetleges szőrszálakat....
2014. febr. 10. 20:46
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

1.vagyok

sZerintem ne szőkítsd ki a szőrödet.

Fehér bőr,(gondolom) barna haj,meg szőke karszőr..nem lenne szép látvány:S ez az én véleményem.

2014. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Abban nagyot tévedsz hogy a gyanta erősíti. Én egy éve járok kozmetikushpz gyantáztatni a kezemet és láthatóan ritkább halványabb a szőr. Eleinte havonta, mostmár kéthavonta járok. És szépen lassan kopik ki. Szóval ha akarsz vele valamit kezdeni a gyanta az egyetlen ami szerintem ér is valamit. A barátnőmnek az epilátortól benőtt a szőr. Vagy esetleg a lézeres szőreltávolítás de az elég borsos és aközben is kell a gyanta
2014. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a barátnőm jóval szőrösebb mint én.Engem egyáltalán nem zavar,akkor sem ha ilyenkor téli időszakban nem,vagy csak ritkán szedi le. A karján Ő is meghagyja,semmi gond nincs ezzel!
2014. febr. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző bnőm elég szőrös volt, kb mint te kedves kérdező, főleg intim részen volt borzasztó sok szőre, de engem egyáltalán nem zavart. Ő sem tudta h ez baj e vagy én mit szólok, de megnyugtattam h őt szeretem, és nekem úgy tetszik. Ha nem tetszene vmi, nem is járnék vele.
2014. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!