Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rosszul esne ha a discoban...

Rosszul esne ha a discoban mikor a baratnőddel dumalsz odajönne egy pasi es azt mondana minden átmenet nélkül nektek hogy a baratnőd szebb csinibb, rádnézne lesajnálóan s hozzátenné de sokkal sokkal szebb és le is lépne ezzel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, sőt! Örülnék neki! Szerinted kinek esne ez jól, komolyan?
2014. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel ki lehet akasztani egy csajt?
2014. febr. 15. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne, még véletlenül sem lehet kiakasztani-.-" Szerinted melyik csajnak esne ez jól?! Nyilván mindegyik majd kiugrana a bőréből ha így ezzel a szöveggel állítana elé egy pasi...Pusztán maga a lesajnáló tekintet is sz.rul esne, szöveg nélkül.

Am gondolom pasi vagy?!

2014. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól van na csaka nagy arcabol szeretném ha visszavenne mert azt hiszi ő a miss szépség de egy haverom küldeném oda akit nem ismer
2014. febr. 15. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nyilván rosszul esne. De, ha valaki meg van győződve róla, hogy miss szépség, azt nem biztos, hogy meghatja majd.
2014. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nyilvánvalóan nem igaz, akkor egyikük sem hinné el.

AMúgy én nem foglalkoznék vele, normális ember nem viselkedik így, a hülyék meg nem érdekelnek.

2014. febr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyet mondana egy pasi megnézném kikhez megy oda utána és mikor bepróbálkozik egy lánynál odamennék és jelenetet játszanék, mintha én lennék a barátnője és most derült volna ki hogy a srácnak nemi fertőzése van, de jó hangosan:-D
2014. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy normális barátnő ilyenkor kiáll a másikért, és jól lealázzák a kis suttyót.

egy értelmes lánynak, akiknek nem minden a külső, és nem ez alapján éli az életét, meg sem kottyan egy ilyen szöveg.

pl. az én barátnőim sokkal szebbek nálam, szóval visszakérdeznék hogy tud-e mondani valami újdonságot is, vagy elhúz jó messzire? :P

2014. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak szerintem szánalmas, hogy valaki a "barátnőjé"vel ilyet akar csinálni??

oké, hogy nagyképű, vagy mittudomén - de akkor meg miért a barátnőd?


gondolkodj már el, hány éves vagy, 12?!

2014. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!