Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segitséééég! Mit csináljak?...

Segitséééég! Mit csináljak? Tegnap leszedtem a bajuszom szőrtelenítő krémmel.

Figyelt kérdés
és most szúr :'( illetve kézzel nem érezhető meg nem is látható annyira de ajakkal érezhető és a bajom az hogy holnap találkozok a barátommal.. szóval lesz csók is és elkéne tüntetnem a szúrást :( segítsetek légyszíves :( lány 15

2014. febr. 20. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Ez a baj, hogy ezen a gyanta segítene, de az pedig nem fogja még kiszedni, mert rövidek a szőrszálak.

Holnap reggel kend be újra szőrtelenítővel, jobbat nem tudok. Most meg kell várni még kinő és gyantázni. A krémmel csak ártottál neki, olyan mintha borotváltad volna.

2014. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
gyantázni is "nagy ötlet", tekintve hogy ahhoz bizony meg kell várni, hogy megnőjön, tehát az is lesz a növekedés fázisában borosta, ami gusztustalanabb, mint a kis "bajusz". ezért nem szabad bántani. ha sötét, akkor szőkíttetni kell!
2014. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:// köszi az ötletet csak félek h szúrna megint mer most jutott eszembe h nem is tegnap szedtem le hanem ma reggel szóval ugyanolyan lenne mint most:(((
2014. febr. 20. 17:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyantázom, de sohasem szúr, amikor újra kinő.
2014. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most nem tudsz mit tenni, nem fogja szúrni nyugi. legközelebb gyantáztasd.
2014. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
en is gyantáztatni szoktam csak most ez volt egyszerűbb ://de nagyon félek h szurná mert ha nyelvemmel vagy aza akammal megerintem szúr kézzel nem de hat ajkakkal smarolunk XD :////
2014. febr. 20. 17:51
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi azért az ötleteket:)
2014. febr. 20. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én szemöldökcsipesszel szoktam kiszedni
2014. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én gyantáztatom,de amikor nő nekem is szúr,mondjuk nekem azért erősebb.
2014. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!