Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért válik le a körmömről a...

Miért válik le a körmömről a géllakk?

Figyelt kérdés
Reszelem, nail prepet is használok mégis minden alkalommal mint egy matrica egyben leválik a körmömről pár nap után.
2014. febr. 21. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
vagy rossz minőségű a lakk, vagy nem jól csinálod (már ha te csinálod magadnak)
2014. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ugyanezt tudom mondani.

nekem egyszer körmös csinálta egy nagyon gagyi lakkal, pár órán belül mind lejött. Mirabel géllakk... brrr.

Te milyet használsz?

vagy még az is lehet, h nem lámpázod elég ideig, vagy már nem jó a cső a lámpában.


Én is magamnak csinálom otthon, Brillbird induló készlettel, és tökéletes, hetek múlva sem jön fel, csak a lenövés miatt kell újra csinálni.

2014. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az én körmösöm porcelánra festi a gél lakkot crystal nails-el és addig bírja mint a műköröm 6 hétig is
2014. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valami kínai a lakk de próbának nem akartam drágát. Egyébként 4 percig szoktam lámpázni.
2014. febr. 21. 18:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Leírnátok az elkészítést lépésről lépésre, hátha valamit kihagyok. Köszönöm
2014. febr. 21. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy milyen lakkod van :)


nekünk francia manikűrös szettünk van. annak a lépései:


alapozó felkenni, meglámpázni (kb 3 perc)

utána az alsó átlátszó gél réteg, ezt nem kell lámpázni csak várni pár percet

utána a fehéret rákenni a végére, meglámpázni

és jöhet a fedő réteg, szintén meglámpázni

2014. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom.
2014. febr. 22. 08:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem Brillbird egylépéses géllakkom van, ha már lámpád van, akkor ez nagyon olcsó tud lenni, mert nem kell alá alaplakk, és fény sem a tetejée, mert egy lépésben fényesre köt. azaz 1 rétegben.

finom bufferrel mattítod a körmöd, arra primer, az gondolom van neked, és már jöhet is egy rétegben a lakk.

kétezer-párszáz forint az egész.

hagyományos gél-lakkoknál a base + a szín kétszer ennyi, de itt ugye kimarad az alap és a fény.

a bb oldalán vannak hasznos dolgok, meg video is, hogy ez milyen gyors, keresd meg.

vagy írj, ha linkeljem be

2014. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tippet ezt ki fogom próbálni ha valóban ilyen egyszerű.
2014. febr. 23. 11:13
 10/10 KörmösMagenta ***** válasza:
100%

A felválást általában a rossz előkészítés okozza.

Nem mindegy, hogy milyen géllakkot használsz és, hogy melyiket hogy készíted elő. Az előkészítés nem csak reszelésből és prepből áll.

Ne reszeld a körmöket, bolyhozni kell, az nem ugyanaz, és az sem mindegy mivel csinálod.

A géllakkozást mindenképp szakembernél csináltasd, jobban megéri, mert nem kell beruháznod új színekre, mindig van választék és a minőséget a körmös is garantálja.

Ha mindenáron otthon szeretnéd készíteni magadnak, akkor inkább a One Step CrystaLac-ot ajánlanám, mert azt készletben is megkaphatod, minden szükséges anyaggal-eszközzel és egyszerűbb a használata is.

A műkörmösök azért vannak, hogy szakszerűen készítsék el a körmödet, ha szakemberhez fordulsz hosszútávon a pénztárcádnak is jobbat teszel, nem kell magadnak csinálnod, ( ami szakértelem nélkül elég stresszes feladat)és mindig szép, tartós körmöket kaphatsz.

2014. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!