Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ezüst nyakláncra milyen...

Az ezüst nyakláncra milyen anyagok vannak rossz hatással? Roncsolja egyáltalán valami a hétköznapi anyagok közül amivel érintkezik?

Figyelt kérdés
Pl: Túsfürdő, víz, strand(nap)...
2009. dec. 11. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ezüst pusztán a levegőtől is oxidálódik, időnként le kell tisztítani, hogy ne legyen fekete.
2009. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a gyógyfürdő nagyon befeketíti. és az arany is, ha együtt hordod.
2009. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindig csak akkor veszek fel ékszereket, ha megyek valahová. Itthonra mindig leveszem és alvás, zuhanyozás előtt is. Viszont nagymamám és több ismerősöm állandóan hordja az züst láncát, még fürdésnél se veszik le. Hosszú évek óta így csinálják és semmi baja nincsen. Időnként nem árt kicsit fényesíteni, lehet erre kapni valami krémet, de fogkrémmel is átdörzsölheted és szép fényes lesz.


A tusfürdő, víz stb ilyen mindennap használt dolgok nem ártanak neki, a nap se szerintem.

Viszont a gyógyvíz valóban el tudja színezni, ezt mi is tapasztaltuk. És azt én is hallottam, hogy ha arannyal együtt van akkor az ezüstöt elszínezi és csúnya lesz.

2009. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha elszíneződik lehet még "rajta segíteni"?
2009. dec. 15. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

hogyne lehetne .....fogkrémmel.

Amúgy a kéntől elég brutál tud lenni.Pl nekem olyan samponom volt egyszer és tiszta fekete lett.

2009. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a fogkrém nem segít kis is lehet főzni alufóliában. Ezt pontosan nem tudom, de ha rákeresel a googleval biztos kiadja. De úgy tudom, amibe kő is van azt nem lehet így kifőzni, csak ami tiszta ezüst és nincs benne kis kövecske vagy hasonló. Ha minta van benne az nem gond.
2009. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!