Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kicsik a melleim, és...

Nagyon kicsik a melleim, és szeretném, ha egy kicsit nőnének, mondjuk, hogy egy C-s méretű melltartót hordjak, most 70B-set hordok, tudnátok ajánlani valamit, amitől megnőne? 17/L

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Növeszteni testrészeket nem lehet, magától nő a melled még vagy 3-4 évig amíg fejlődsz. Persze ha elhízol akkor ez is nagyobb lesz valószínűleg, de nem hiszem hogy megéri. Amúgy nem értem miért akarsz C-set mikor 70-es háthoz még a B is elég nagy méretnek számít. C-vel már elég aránytalan lennél.
2014. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért hordok 70B-set, mert a 75A-s nem éri át a hátam, és a B-s is épphogy, viszont elöl pedig eláll, és nagyon nehéz melltartot talállnom, mert vannak, amiket be sem tudok kapcsolni, de a kosárrész pedig nagy rám, és ezért szeretném, ha nőnének még
2014. febr. 24. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt valami nagyon nem kóser, hisz a 75-ös a nagyobb "hátban", annak kellene "átérnie".
2014. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

sajnálom az ilyen lányokat akik szenvednek melltartó mérettel, elmennék vele tuti találnánk jót,méretkezés után.

Nekem is kicsi 70A-s én jövőre szilikont csináltatok és végre nem kell ilyenekkel szenvednem :)

2014. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-asnál a pont, de tegyük hozzá hogy a márkák sőt fazonok méretezése eltérő lehet (ettől függetlenül azonos fazonból a 75-s háta mindig nagyobb kéne hogy legyen mint a 70-esé).
2014. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó a melltartó méreted!
2014. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bújj vissza anyukádba és mondd neki, hogy adjon nagyobb mellgéneket
2014. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!