Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek a szépségetekér...

Ti mit tesztek a szépségetekért, Ápoltságotokért? Mivel ápoljátok hajatokat, arcotokat, bővebben lent

Figyelt kérdés
milyen sminktermékeket használtok, mit tesztek az alakotokért,mit sportoltok,ha magassarkú,akkor milyen az ami jó hétköznapra is (persze nem feltétlen munkába)
2014. febr. 25. 05:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
minden véleményre kiváncsi vagyok ami éppen eszetekbe jut a szépségről:)
2014. febr. 25. 05:07
 2/17 anonim válasza:
100%

Hajmosás: 2-3 naponta mosok hajat, hetente hajpakolás, hajolaj.

Arc: Reggel és este arctisztító, arcradír, hetente pakolás.

Általában szájfény, ritkán alapozó és púder, és szempilaspiráll de jobban szeretek smink nélkűl lenni. Mindennap jógázok. A barátommal szoktunk kirándúlni, futni, biciklizni. Magassarkút csak nagyon ritkán viselek.:)

2014. febr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Haj: heti 1x hajmosás és heti 1x (ha van rá több időm) akkor ricinus olaj

Arc: le is kopogom, nekem rettentő szép arcom van nincsenek pattanásaim, ezért én szinte semmi nem használok rá, el ne rontsam :) általában maximum bekenem krémmel és ennyi, de inkább csak a sima mosakodás :)

Smink: Essence termék a kedvencem, olcsó, de nekem nagyon bejönnek a termékei (kivéve alapozó, mert a 01-es is négerré tesz)

Smink mindennapok: szemöldök, kicsi púder, korrektort, tus, spirál, pici bronzosító/pirosító

Nagyon ritkán viszek fel általam kreált (összekevert) alapozót, és ha olyan helyre megyek akkor van rajtam "rendes' smink

Sport: lépcsőzés sportnak számít? :D akkor az :D hál isten nem vagyok dundi (173cm/54-55kg) tény, h a hasamat lehetne formázni, de megvagyok elégedve vele, s időm sincs a sportra.

Magassarkú: hát én alapból magas vagyok, ezért sajnos nem hordok ilyesmit :)

23/L

Te jössz :3

2014. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kozmetikus havi 1x: gyantázás és szemöldök/pilla festés (mert szőke és láthatatlan).

Tőle veszem az archabom és a tisztító lapokat, mert csak ez vált be az én bőrömnek.

Hetente 2x mosok hajat, csalàn samponnal. Kamillával öblítem. Semmi más, nem vasalom, nem göndörítem.

Testre hintőport használok testápoló helyett.

Heti 5x hip hop abs-ezem, heti 1x van jóga óràm ami 2 óràs.

Ammi szerintem a legfontosabb belülről is táplàlom a hajam, a bőröm. Rengeteg zöldséget eszem, húst, halat, tojàst. A fehérje táplàlja a hajat. Nem eszem egyszerű szénhidrátokat.

27N

2014. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Én próbálok arra törekedni, hogy ne használjak bolti terméekekt mert szerintem azok vegyszerek!!

Haj. Heti két alkalommal mosok ahaja a saját készítésű samponommal majd utána almaecetes öblítéssel zároma mosást.

Test:

Sajátkészítésű szappannal mosakszom majd saját készítésű testápolómmal (sheavajas) beklenem a bőrömet.

Intimlemosót is készítettem

Arc: Reggel általában csak sima hidegvízzel lemosom és nem teszek fel arckrémet.

Este lemosom a sminkemet szappanos vízzel után néha áttörlöm alamecetes tonikkal és csináltam egy szuperjó krémet az arcomra és azzal kenem be. Most nézegettem japán videókat amin bemutatják hoygan kell kicsit megmasszírozni vagy finoman nyomkodni az arcot hogy üdébb és ráncmentes legyen.

Smink:

Most csináltam nemrég 4 terméket.

Egy fekete szemhéjkihúzót, pirosítót, szemhéjpúdert, és szempillafestéket. Komolyan mondom, nagyon bevált. Azt nem tudom hogy nyáron hoygan fog szuperálni de most csak ezeket használom.

Alapozót kerülöm ha nagyon piros pattanás kijön akkor lekenem egy bolti alapozóval azt a részt. Tervben van egy házi alapozókészítés és púderkészítés.és legalább ezek olyan termékek amik nem tömítik el a pórusokat még ápolnak is nem mrégeznek! Pl a szempillafestékbe is ricinusolaj kerül ami jó a pilláknak.

DEzodort is csináltam de nem oylan tartós szóval felváltva használom a boltit és az általam készítettet.

Nem vagyok elhízva sőt még híznom kellene de szeretnék kicsit izmosodni így szoktam néha főleg mostanában Béres Alexandra videóira tornázni illetve pilateszni!

Egy olyan magassarkúm van ami alkalmas a hétköznapokra egy Tamaris sötét bokacsizma. Olyat javaslok aminek vastagabb a sarka mert biztosabb benne a járás.

2014. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy 24 éves vagyok és bocsánat a helyesírási hibákért!
2014. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Haj: heti 2x mosom, Gliss Kur termékeket használok, sampon, balzsam, expressz hajregeneráló balzsam. Sajnos festem és vasalom, így ezekre muszáj nagyon ügyelnem.

Arc: reggel-este Tonikkal lemosom + az én koromban már kell éjszakai szemránckrém (Cien)

Test: Dove hypoallergén testápoló napi 2x.

Smink: NYC termékeket használok mindenből, jó az ára és meg vagyok elégedve vele. Folyékony alapozót, korrektort, szemceruzát és szempillaspirált használok a minennapokban (maximum, de ált. ennyit sem).

Sport: Nem sportolok, de van 3 kutyám, akikkel naponta 2,5-3 órát gyalogolok.

Magassarkú: Soha nem volt még rajtam! :O

28N, 169 cm, 58/59 kg

2014. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

2 hetente 1x hajmosás, olyankor sampon + hajbalzsam, szárításkor hővédő és utána hajvégápoló, mert elég száraz a hajam.

Arcomat gőzölni szoktam, leginkább ha ráérek, talán heti 1x és utána joghurtos pakolás, egyébként csak vízzel megmosom és ennyi.

Sportolni kimondottan nem szoktam, viszont a kutyáim játszás közben megmozgatnak így is, illetve a napi stressz meg rohangálás nekem bőven elég. :D

Magassarkút nem hordok.

2014. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Haj: Heti 2x-3x mosom a hajam, szilikon mentes bio samponnal, és utánna almaecetes öblítés. Heti 1x kókuszolajos pakolás.

Arc: Reggel este hideg víz szappannal, néha arckrém és tonik. (Persze figyelek, hogy természetes összetevőket tartalmazzon.) Mostanában ritkábban sminkelek, szempillaspirál, tus néha, szemöldök, és alapozó is nagyon ritkán, szerencsére nem problémás a bőröm. Ajakbalzsamnak a kókuszolajat használom, fényes, puha lesz tőle az ajkam, csak ajánlani tudom:) Ja és napi 3L víz:)

Test: Mint az előző válaszoló én is sokat sétálok a kutyámmal, és néha futni is járok:D Hidratáló krém heti 2x. És sok folyadék persze itt is, sok gyümölcsöt is eszem. 165/50 :)

2014. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a balzsamot kihagytam. És ha akarod a termékeket is leírom amiket használok:

Hajamra: [link] + balzsamja

Kókuszolaj az mindegy milyen márka csak a lényeg hogy hidegen sajtolt és extra szűz legyen.

Almaecet is.

Smink: alapozó: [link]

szempillaspirál: Maybelline:)

tonik: [link]

arckrém: Az is a Niveáé.

Ja és a magassarkú..: 2-3cm:)

2014. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!