Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek a szépségetekér...

Ti mit tesztek a szépségetekért, Ápoltságotokért? Mivel ápoljátok hajatokat, arcotokat, bővebben lent

Figyelt kérdés
milyen sminktermékeket használtok, mit tesztek az alakotokért,mit sportoltok,ha magassarkú,akkor milyen az ami jó hétköznapra is (persze nem feltétlen munkába)
2014. febr. 25. 05:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az arcomat mosom, hidratálom, tisztítom, radírozom, pakolásokat teszek fel, pattanásokra leszárítót rakok. Sajnos így is elég ronda(kozmetikushoz elmenni meg nem akarok) szóval alapozót és korrektort használok, így napközben tűrhetően néz ki a bőröm. Általában nagyon természetes sminket csinálok, pasztelles szemfestékek, természetes színű rúzs, szempillaspirál.

A hajamat csak heti egyszer mosom, hogy a természetes olajok amiket a fejbőr termel(közönséges nevén zsír) tudjanak hatni, mivel ez is nagyon jót tesz a hajnak. És minél ritkábban mosom, annál tovább bírja zsírosodás nélkül, már hétvégére is tudom kiengedve hordani, mert nem zsíros. Ezen kívül minden hajmosás előtt feldobok egy Alverde hajpakolást, natúrak, és látványosan szebb tőlük a hajam.

Az alakomért semmit nem teszek, szerencsés géneket örököltem.

Általánosságban sok vizet iszom, zöldséget és gyümölcsöt eszem, és sokat alszom. Ezek teszik a legjobbat az egész testnek. 18l

2014. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kb. 2 havonta 1x kozmetikus (most már éppen nagyon esedékes)

Bioszappant használok a testemre és az arcomra is.

Biosampont használok (Faith in Nature), Alverde balzsammal kb. 4-5 naponta mosok hajat.

Arcomra van saját készítésű teafaolajas lemosóm.

Magassarkút sosem hordok, nem is kell, 175 cm vagyok így is.

Sport: 2 igen aktív kutyám van, minden nap több km séta, 2-3 naponta 10-15 km bringázás.

Sminkeli mostanában nagyon ritkán szoktam, akkor is max. szempillaspirál, szemcerka, korrektor (és esetleg alapozó).

23/L

2014. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok a válaszokat! Szeretnék kicsit nőiesedni, szebbnek látszódni, igényesebbnek,ezért is hoztam létre ezt a kérdést,és mert kiváncsi vagyok ti hogyan szépítitek,kényesztetitek magatokat:) . megleptetek, látom szeretitek a saját készítésű bio kencéket, ezt jó olvasni,és jó ötletnek tartom!

köszönöm a tanácsokat is! :)


Én sajnos alacsony vagyok, 159/53kg :( sokan azt mondják,hogy nincs gond az alakommal,de holnaptól eddzek,fogyózok. narancs diétára gondoltam, persze nem azt a drasztikus étrendet fogom használni ahol kb. csak narancsot egyél egész nap, és akkor biztos lefogysz,mer ez koplalás...

A ricinus olajat én is bátran ajánlom mindenkinek, az én szempillám mintha dúsabbak lennének, 2 hete használom (minden este egy kicsit rákenek a töveibe,csak vigyázzatok mert reggel kicsit homályosan fogtok látni,ha sok kerül a szembe,nem kell megijedni)


Én hetente 2x mosok hajat,Gliss kur termékekkel,szép lesz tőle a hajam ugye a sok "tápláló" olaj miatt, de sajnos hamar zsirosodik a kócos szőke loboncom..:D

Alapozó,szempillaspirált használtam eddig most jelenleg: garnier bb cream/essence habállagú. szájfény: lovely babarózsaszín kollagénes szájfény (600ft)

Ajánlom az Avon wellness Spa termékeit, testre,arcra,szemkörnyékápolásra, nagyon jók:)

Körmöm sajnos kicsik és vékonyak :(

Szeretném a szemöldököm világosabbra festeni, mert szőke hajam van és elüt a szemöldököm (főleg ha ki akarom kicsit húzni)de nemtudom hogy oldjam meg,esetleg kozmetikus?

és még annyi,hogy valami jó intimlemosót tudtok ajánlani?Amitől illatozok egy ideig:D

Tusfürdőt én is szeretném leváltani szappanra,mert kicsit zsíros bőröm van,de nem tudom melyik szappan lenne az ideális.

18l

2014. febr. 26. 04:58
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos én egy 33 éves, kétgyermekes anyuka vagyok, de a visszajelzések arra engednek következtetni, hogy valamit jól csinálok... :)


Nekem a legfontosabb, hogy ügyelek a táplálkozásomra, és heti 5 alkalommal Zónázok (gyerek mellett ez a fél óra belefér) 168cm és 55kg vagyok. Nekem nagyon fontos, hogy ne simán vékony legyek, hanem izom is legyen rajtam. Na, erre a legjobb a Zóna. :)

Hajam hosszú szőkésbarna, havonta festem, körmöm mindig natúr színű, csak 1-2mm-es. Hajat hetente 2xmosok,akkor balzsam is. Szőrtelenítés: hetente átfutok magamon epillátorral, így nincs ciki szőrszál... :)Lábamat is hetente ápolom (sarkak), de minden este fürdés után hidratálom, ahogyan az egész testemet is. Arckrém reggel,este szemránckrémmel.

Hétköznapokon(pl mikor a gyereket viszem oviba)egyáltalán nem sminkelek. Ha a férjemmel megyünk valahova akkor korrektor, púder, szemceruza, szempillaspirál. Alkalmakra alapozót, szemhéjpúdert, pirosítót, tust is használok. Nagyon fontos a parfüm. Az akkor is, mikor nem sminkelek. :)A hajamat is mindig variálom.

Nőiesen öltözködöm. :)

2014. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Kimaradt, hogy hetente cukor-olíva testradírt használok
2014. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hajápolás: heti 2x hajmosás, ricinusolaj a tövekre, a hajra pedig dabur kókuszos olaj, hajmosás után kallos latte pakolás.

Arcápolás

Reggel: arlemosó, c-vitaminos hidratáló, fényvédő, korrektor, púder

Este: arclemosó, bha hámlasztó (heti 6x) vagy aha (heti 1x), fél óra várakozás, utána benton hidratáló

Szempilla: reggel göndörítés+lovely spirál

Este ricinusolaj

Smink: szempillaspirál, korrektor, púder, pirosító, ajakápoló és rúzs

Magassarkú: telitalpú vagy vastagabb sarkú, kb 5-10 centi magas, nem mindennap, de azért hordok ilyet.

Alak: nem diétázom, szedek vitaminokat, táncolok, futok, pilatesezek (hol melyik) Nem szoktam eljárni edzőtermekbe, felesleges, otthon is megoldom.

2014. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

lactacyd intim mosakodót ajánlom, nekem az bevált :)

Narancs diétával meg figyelj, mert a narancs savat termel, ezért feltétlenül egyél mellette mást is ami megfogja a savat. :)

2014. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!