Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok lenne esélyem nálatok? :D

Lányok lenne esélyem nálatok? :D

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. febr. 25. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Na jó akk leírom őszintén minek kerülgetni:

-Hát ezekkel a távolba meredek igen értelmiségi, merengő pillantással képekkel drága barátom nem igazán.

Emellett (ne sértődj meg) de lenyalta egy láma a hajad vagy mi az bánat baja van? Ha neked lennék megnöveszteném kicsit és amolyan kocós rossz fiusan hagynám az jobban menne az arcodhoz...

2014. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

előző vok

még annyi hogy öltözködésedet így nem nagyon látni de kicsit feldobhatnád mert ez a szépfiús kardigán meg kigombolom az ingem van...már nagyon nem divat


de nyugtasson meg hogy szép szemeid vannak (még ha a távolba merednek is)


17/L

2014. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

jaa és esélyed lenne e?

ez annyira nem a kinézetedtől függ ha jó humorod van és bevállalós vagy na ja akk lenne esélyed


tessék máris csináltam neked 3 választ de rendes vagyok nem?

jaa most látom nem ink gonosz de ilyen az élet nem akarom hogy naivan azt hidd Istenkirály vagy aztán meg kimész a világba és lám nem is..az ciki


na sok hülyeség után asszem ennyi

2014. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem. Ez a haj baromira rosszul áll neked. A ruháid se valami előnyösek, de az legyen a legkevesebb, inkább a frizuráddal kezdj valamit.
2014. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nálam nem ez a haj szörnyű
2014. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam biztos lett volna, mikor fiatalabb voltam:) De szerintem nagyon szép fiú vagy, nekem kifejezetten tetszel:)
2014. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a válaszra a pontos kérdés nem, mert van pasim... XD

amúgy annyi hogy szerintem növeszd meg a hajad és ne hagyd így hogy csak középen van lenyalt...

az arcod olyan 7-8/10, csak nézz a kamerába mert elég furán néznek ki a képek így...

2014. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam tuti nem. Ezek a fotók tiszta 70-80as évek feeling, se egy mosoly, csak a révedő tekintet. Talán ha a kamerába néznél mosolyognál.... az öltözéken és a hajadon is változtathatnál. Szóval teljes stílusváltás kell.
2014. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azt hittem fiúkat keresel
2014. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a fotógéped érzi a belőled áradó nagyon nagyon erős elektromágneses sugárzást, emiatt beégett minden képen a pofád?
2014. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!