Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, lenne esélyem nálatok?

Lányok, lenne esélyem nálatok?

Figyelt kérdés

A dolog lényege h van egy csaj akinek jó pár éve van egy kapcsolata de munkatársak lettünk. észrevettem, hogy többször összenézünk amikor épp egy légtérben vagyunk. lehetséges, hogy bejövök neki csak nem mer lépni a kapcsolata miatt? pár napja dolgozunk együtt. Nem akarok belerondítani a kapcsolatába, de mivel már rég volt barátnőm és ő nagyon tetszik, bírom, arra gondoltam valamikor elhívnám pár héten belül valahová. A pasijával csak hétvégente tudnak találkozni, szóval inkább már megszokás az egész szerintem. Első pasija lehet neki neki, most 22 éves a lány.

Mit tegyek? Komoly nőt akarok és ő nem az a mai pi csa tipus, kell nekem.


2014. jan. 21. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Na es mivan ha megszerzed a csajt? Majd jon egy masik csavo es ugyan igy elveszi toled...
2014. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha normális a lány, úgyis elutasít.

Hívd el, de jól szerintem nem járhatsz (nekem nem kellene olyan partner, akit elhódítottam más mellől).

2014. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es: első barátnőmnél is úgy volt, hogy kapcsolata volt és megtetszettem neki és ő hagyta el értem a párját. most mit tegyek? nem lehet ez ellen tenni.
2014. jan. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!