Milyen az alakom?

Figyelt kérdés

szinte ugyan ilyen alakom van, szerintetek milyen, fogynom kéne?


[link]



2014. márc. 1. 12:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha jól érzed így magad, és pozitív visszajelzéseket kapsz, nem kell fogynod, de kontrollálni tudod. Kis testedzés senkinek sem árt. Lehet hogy eleinte inkább meghalnál minthogy végigcsináld, de egyre jobban fogod szeretni magad :)
2014. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Husis, szerintem nem ártana fogynod. De ez még nem az az egészségtelenül nagyon kövér kategória, szóval, ha téged nem zavar..
2014. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
szerintem szexi
2014. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon szép! Ha ilyen alakod van, akkor azon bűn lenne bármit is változtatni! :)
2014. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön ez a csajszi.
2014. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De hozzátenném, hogy nálam kb. ez a felső határ.
2014. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
egy -10 kg-mal jobb lenne
2014. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
29%
Nincs ezzel semmi baj. Pont jó. Nehogy fogyókúrázni kezdj.
2014. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Női szemmel nézve:


az összhatás irtó jó. Szép arcod van, a hajad kifejezetten tetszik. Az alakod is rendben van, bár nekem is úgymond ez lenne a "felső határ". :)

2014. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9es vagyok, bocsi, szövegértelmezési gondjaim vannak. :D


Szóval ha "szinte ugyanilyen", az még egyáltalán nem biztos, hogy tényleg így néz ki. Ez a nőci a képen tényleg dögös. De saját, szubjektív véleményed alapján tévesen is megítélheted, hogy valóban ilyen e az alakod. Most ennyi erővel én is Kim Kardashian lehetnék centikre pontosan (megmértem :D ), mégsem teljes mértékben nézek ki úgy. A legoptimálisabb az lenne, ha magadról tolnál fel egy képet, és az alapján meg tudnánk mondani, hanyadán is állunk.

2014. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!