Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gyengék a körmeim. Mit...

Nagyon gyengék a körmeim. Mit tegyek hogy ne szakadjon be állandóan?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 09:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Az Avon- tól lehet venni körömerősítő lakkot, szerintem az jó.
2008. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok olyan ételt amiben A vitamin van, és próbáld ki a sörélesztő tablettát. Az kb 700 ft/ doboz. Ja, és amíg nem áll be javulás, az kb egy hónap, addig mindig vágd nagyon rövidre, így kevésbé fájdalmas a beszakadás. Legalábbis én így csináltam.
2008. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen nekem is állandóan beszakadt, és nem tudtam megnöveszteni. Azt tanácsolták minden nap reszeljem egy picit, akkor megerősödik. Nekem segített, azóta mindig megnőnek. Ha nagyon hosszúak, akkor sem vágom, hanem csipesszel csipek le a végéből, és formára reszelem. A lényeg, hogy a reszelést úgy kell befejezni, hogy a körömre kb 45 fokban eltompítod a köröm végét.
2008. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom már a drogériába is lehet egy csomó mindent kapni, ami erősíti. Nézz körbe.
2008. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2008. júl. 22. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy éve nem vágtam a körmöm csak reszeltem. Ezt tényleg bevállik, pedig nekem nagyon tört, szakadt a körmöm.
2008. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
nekm állandóan bezsakadt!! egyszerű: én DM-ben Rossmann-ban ilyen üzletekben kapsz ( vagyis vehetsz :)) pár 100 ft-ért színtelen körömlakkot. én mindenképpen körömlakk-ot javasolok, vagy ha ezeket nem szereted jobb megoldás:(én festem... de mindenki máshogy van ezzel) szoval:Teák vagy mitom én gyógyszer... de inkább körömlakk.
2008. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat :)
2008. júl. 24. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!