Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez így arányos vagy kövér vagyok?

Ez így arányos vagy kövér vagyok?

Figyelt kérdés
181 cm vagyok, a mellbőségem 104 a derekam 81 a csípőm 95 cm.

2014. márc. 3. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
kép nélkül így igen nehéz megmondani, ha küldesz, vagy felteszel egy képet, csak onnan tudnánk megmondani
2014. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Bár magas vagy, de szerintem ezek a számod még a magasságod arányában is nagyok..nekem 63 cm a derekam és így se vagyok túl vékony..kicsit husi lehetsz.
2014. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted h a 63 cm-es derék nem túl vékony? Talán husis?? Vagy nem jól mérted, mert szerintem az eléggé vékony..
2014. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81 centulis derék az elrg nagy a csípődhöz..
2014. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem alma alkat lehetsz. DErékban erősebb vagy, meg mellben. A csípőd és a derekad közt nem nagy a különbség,azért gondolom. :) De így kép nélkül elég nehéz megmondani.


A 2es hozzászólónak: te hülye vagy???? Már ne haragudj..Hol sok az a 63 cm-es derék? HOL?! Nekem is akkora van, és nem nézek ki "husinak"... Térj már észhez... A legtöbb ember örülne, ha ekkora dereka lenne!

2014. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!