Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megváltoztatni az ízlésemet? Nem akarom, hogy az aranyos, ölelgetnivaló cicalányok tetszenek nekem!

Figyelt kérdés

Az ilyen vékony, alacsony bájos lányok kellenek minden fiúnak én meg nem vagyok menő, másrészt elgé sok köztük a beképzelt, flegma és egoista, ami miatt nem lehet tudni melyik a rendes és melyik a bunkó köztük, így kezdeményezni sincs kedvem már meg értelmét sem látom, mert:


1. Foglatl vagyok, bocsi

2. MIt képzelsz magadról, húzzál innen!

3. Jól van megadom az elérhetőségem.


Aztán rájön, hogy a korom miatt inkább hagyjuk a dolgot, valami hülye kifogásuk mindig van egyébként a lányoknak.


Ronda, kövér lányoknál kis próbálkoztam már, ők sem voltak valami kedvesek, pedig az thinné az ember, hogy örül, ha van fiú, aki ránéz.


A lényeg, hogy mégis csak az ilyen csúnyácska, köévr lányok közt taáltam szabadokat és mostanság egy-kettő tapadt is rám neten, csak én undorodtam tőlük, ezért próbáltam mindig lekoptatni, meg tényleg úgy megfojtják az embert, minden percben kérdi hol vagyok mit csinálok, miért nem írok vissza, nem bírtam és végül letiltottam.


VAlami tipp, hogy lehetnék szerelmes csúnya, kövér lányokba, akiktől undorodom?



2012. máj. 26. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.A külső megfog a belső megtart.Nem lehetsz szerelmes olyan lányba akihez külsőleg nem vonzódsz.18/L
2012. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hány éves vagy? :)
2012. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A tinik szerint már öreg. -.-
2012. máj. 26. 18:56
 4/7 A kérdező kommentje:
22, de jó, ha kinézek 16-17 évesnek.
2012. máj. 26. 18:56
 5/7 anonim válasza:
Kihagytad az átlagos lányokat. Megéri azoknál is próbálkozni. A dagik tényleg nyomulósak.
2012. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapból nem "próbálkozni" kell, hanem odamenni, jól érezni magad, leszarni mi lesz (mert legrosszabb esetben is tanulsz belőle) és kész. Tapasztalattal és megfelelő hozzáállással egyre könnyebben fog menni.


Te el akarsz venni valamit a nőktől (elismerést, validációt, figyelmet, magabiztosságot), nem pedig bármiféle ellenszolgáltatás nélkül jól érezni magad velük és ezt megérzik rajtad.


Pont úgy viselkedsz velük, mint a kövér lányok veled. Te írtad, mennyire undorító a szituáció, hogy folyton rajtad lógnak és nincs saját életük rajtad kívül, ezért folyamatosan zaklatnak.

2012. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Azoknak a srácoknak üzenem, akiknek tényleg bejönnek a testesebb lányok, hogy ha bizalmatlanok és elutasítóak a duci lányok, akkor azt az efféléknek köszönjék, mint a kedves kérdező.

1. ne általánosíts!

2. Ha az alacsony, vékony lányok tetszenek, akkor keresgélj közöttük, ha elutasít valamelyik, keress tovább, nem kell az egyszerűbb utat választani csak azért, hogy legyen valakid. Ha már magad nem tiszteled annyira, hogy megadd magadnak azt amire vágysz, legalább másokat ne nyomoríts meg.

3.Egy 22 évestől azért némiképp fejlettebb érzelmi intelligenciát várnék el..:P

2012. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!