Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal még lehet...

Ilyen alakkal még lehet valaki vonzó, vagy fogyni kellene?

Figyelt kérdés

Sajnos magamról nem tudok fotót küldeni technikai okokból.

Ugyanilyen alakom van, mint a színésznőnek, annyi, hogy a mellem nagyobb (70D). De ugyanez a típus, pici poci, husi combok...


[link]


Sokan mondták már, hogy pár kg mínusszal szebb lennék, és jobban is érezhetném magam a bőrömben.

Középmagas vagyok (170cm), tehát a magasságom sem nyújt meg annyira, hogy észrevétlenné tegye a pluszt.

A súlyom változó, nyáron 50kg voltam, most 55kg körül lehetek (bár lehet, megint csak 50, mikor utoljára mértem, husibb voltam).


Ha viszont fogynék, menne le a mellemből is az biztos, pedig arra büszke vagyok. Nem ruhaakasztó szeretnék lenni, csak karcsú.


20l


2014. márc. 7. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Neked nem fogyásra, hanem egy pszichológusra, de mindenekelőtt egy kiadós fenékberúgásra lenne szükséged!


Elmentek otthonról?

50 kiló RÉMESEN kevés a magasságodhoz!

2014. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Csak már a párom is mondta, hogy 5kg lemehetne, az se baj, ha nem lesz mellem, neki jó az A-s is, de lehetne lapos hasam.

(Képet esetleg privibe merek küldeni, de nem bikinis, csak rövidnacis)

2014. márc. 7. 15:02
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
akkor a pároddal is bajok vannak, én 160 cm- es magassághoz vagyok 45 kg, de voltam már 50 kg is és nagyon jól érzem magam így
2014. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Aki ilyen alakra azt mondja, hogy kövér, annak elmeorvosra van szüksége!
2014. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
A 3. vagyok. 170 centihez még kevés is az 50 kiló! Sőt az 55 az alsó határ ami még normális, de a 60 lenne az igazi!
2014. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és a 4. voltam. Bocsánat!
2014. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Vágd le a fejed (a képről) és rakd ki ide!


De aligha hiszem, hogy kövér lennél, amikor az egészséges alsó határ ALATT vagy!

2014. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
170cm-hez 50kg? Fúj! Ez a nő is a képen hogy néz már ki? Hízz minimum 6-8 kilót, hogy normális, egészséges alakod legyen, a barátodnak meg vegyél egy biosz szertárba való csontvázat, ha erre izgul.
2014. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
41%
A linklelt kepen levo no egy teljesen csinos atlagos alkatu no... a 170 centihez eleg kevesnek tunik az 50 kg jo eg. Kuldj kepet akkor priviben es irok velemenyt
2014. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
ti hülyék vagytok. nincs ízlésetek. a képen a nő tök jó húsban van!!!!!!! semmi baja nincsen. én soványabb vagyok de én is ilyesmi voltam...
2014. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!