Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha teljesen egeszsegesen...

Ha teljesen egeszsegesen probalok lefogyni, nem koplalassal, igazabol maximum 3 kilot szeretnek leadni, akkor attol a mellem novekedese megallhat? 14/L

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van esély rá, hogy kisebb legyen a melled, mert nem tudod szabályozni, hogy honnan fogyj. Egyébként hány centi és hány kiló vagy? Tényleg szükséged van fogyásra?
2014. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexias vagy ilyesmi csak van rajtam egy kis minimalis zsir ami azert zavar.:))
2014. márc. 8. 10:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Minimális zsír kell is, már csak a menstruáció miatt is.
2014. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben koszi a vakszt, eszben tartom :)
2014. márc. 8. 11:30
 5/11 A kérdező kommentje:
*Választ
2014. márc. 8. 11:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Ahhoz, hogy normálisan legyen peteérésed és menstruációd, minimum 17-18% testzsír kell. Ideális esetben 20% körül.
2014. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
3 kiló az semmi, nem is nagyon látszana. Egyrészt azt olyan hamar le lehet adni, hogy a növekedést nem befolyásolná, másrészt meg kvázi mindegy hogy van-e rajtad ennyivel több vagy sem.
2014. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

7-es!


De zseni vagy!

Az eszedbe se jut, hogy egyáltalán nem mindegy, hogy valaki 45-ből akar 3-at, vagy 80-ból???


Kérdező!

-ha tényleg van miből fogynod,

és

-ha beviszel minden szükséges tápanyagot és megfelelő mennyiségben,

akkor nem valószínű, hogy érintené a nemi érésedet.


Viszont, ha valójában nincs mit fogynod, és a "nem koplalás" csak te szerinted nem koplalás, valójában pedig nem adod meg a szervezetednek, ami kell, akkor igen, van esélyed rá, hogy megtorpan a nemi érésed, a melled fejlődése.


Ezért kéne tudni, hogy mégis most mennyi vagy, és mennyit szeretnél enni!

2014. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

A melled növekedése nem hiszem, hogy megállna, max ami most van menne le belőle egy picit, bár nem vagyok szakértő. De én mostanában edzek, kevesebbet eszek, már -7 kilónál tartok, és a melleim meg szépen lassan, de nőnek, sose voltak nagyok :D

A 3 kiló meg tényleg nem sok, az egy reggel-este közötti változás is akár egy kiadós családi éttermezéses napon, csak ott felfele :D Egészséges evéssel, ügyelve a kalóriabevitelre, hidratáltságra és egy kis mozgással biztos összejön.

2014. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
9%os testzsírral is van, aki menstruál és SEMMI baja. Pl Stephanie Person
2014. márc. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!