Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan tetoválás ami...

Létezik olyan tetoválás ami maximum 2éven belül felszívódik/eltűnik?!

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam ami olyan mint a sminktetoválás, hogy jóideig megmarad aztán a szervezet feldolgozza...

Mondjuk ilyen 1éves időtartam lenne a legoptimálisabb...


2013. máj. 4. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
veszel 300 db tetoválós rágot azt ha lekopik felraksz egy újat.gyerek rágó forever:ss *.*
2013. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy adott motívum,csak azt vagyok hajlandó, de ez most mind1.A lenyeg, h vmi normális megoldásra van szükségem.
2013. máj. 4. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, a kozmetikai tetoválás sem tűnik el hamar. A barátnőm 17 éve tetováltatott magára a kozmetikussal és még most is halványan ott van még a karján. Így meg nem valami szép..
2013. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az csak példa volt...

És egy remdes tetoválást lézerrel vagy másúton 100%osan ellehet tüntetni?mennyibe kerülhet egy ilyen folyamat?

Mert a fájdalom az nem számít,csak ne legyen hatalmas összeg és ne látszon, hogy ott valaha volt valami...

2013. máj. 5. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor csináltass henna tetoválást az eltűnik hamarabb mint 1 év ,de akkor újra csináltatod ha akarod
2013. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!