Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó választás a fekete szemöldök?

Jó választás a fekete szemöldök?

Figyelt kérdés
Fekete hajam van, világos bőröm, és barna szemem. Valahol azt olvastam, hogy fekete szemöldököt még fekete hajhoz se csináltassunk, de nekem tetszik. Kipróbáltam, hogy milyen feketén (kevés szempillaspirállal) és egész jól állt. De nem tudom, nem-e csinálnék hülyét magamból...szerintetek?
2014. márc. 9. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kép nélkül ezt nem nagyon lehet megmondani, de ha nagyon vékony a szemöldököd akkor valószínűleg jó a fekete is. Ha normál, vastagabb akkor az már túl sok feketén, nem szép.
2014. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Régen én is fekete hajamhoz fekete szemöldökceruzát használtam, de gyorsan rájöttem hogy ez nem jó, nem néz ki jól és váltottam középbarnára.
2014. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, életet mentettetek :)
2014. márc. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!