Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az epillálás vagy a gyantázás...

Az epillálás vagy a gyantázás fájdalmasabb ti hogyan szőrtelenítitek a lábatokat?

Figyelt kérdés
borotválni szoktam,de meguntam már hogy gyorsan visszanő.Viszont a gyantát nem szeretem mert beleragad a bőrömbe.A lézeres mennyire hatékony?

2014. márc. 10. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én először epilátort vettem, az komolyan kínszenvedés volt, annyira fájt + ronda szőrbenövéses, sebes lett a lábam is tőle. Vettem egy gyantamelegítőt hintőporos patronokkal, azzal nincs semmi gond, nem ragad a bőrre, sőt a sebeket sem tépte fel, csak a szőröket szedte le. Nyilván fáj ez is, de közel sem annyira mint az epilátor. Egy pillanatig fáj amíg letépi az ember a csíkot. Az semmiség.
2014. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hintőporos patron?Lehet ilyet kapni a boltban?És a patronhoz külön kell gyantát venni?

Neked nem gyullad be a szőrüsződ nem lesz utána pici piros pötty?

Én ezért nem szeretem...régen csináltam de a pöttyök miatt inkább borotváltam.

2014. márc. 10. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nyáron epilálom, mert akár kéthetente átmehetek rajta, télen meg gyantázom havonta-kéthavonta, csak ritkítás reményében, úgyse látja senki :D Nekem a gyanta jobban bejött, csak kell várni egy bizonyos ideig amíg visszanő és újra gyantázhatom.
2014. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én félek a fájdalomtól de volt egy epilátorom amit elkevertem valahova..a karomat epilláltam vele sajnos most nincs meg..:/

A szőrtelenítő krém meg nem csinál semmit a lábszőrömmel..

a gyantát utálom mert ragad..

nem tudom mitévő legyek..már..

2014. márc. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!