Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körte alaku lánynak lehet...

Körte alaku lánynak lehet széles a válla?

Figyelt kérdés

A szípőcsontom alapból szélesebb - 93 cm, derék - 71, mell - 90, váll - 105

174 cm magas vagyok

a cípőm tényleg láthatóan szélesebb mint a mellkasom és a lábaim is "vakosabbak" mint kéne lenniük, de nem csak lábra és fenékre hízom.

Most akkor milyen alakom van?



2014. márc. 17. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

A cipőd szélesebb, mint a mellkasod? Hol vetted azt a cipőt? :O



Amúgy ez nem körte. Ez háromszög, vagy deltás. Úszónő-testalkat.

2014. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM körte, az FIX!


Körte: keskeny váll (gyakran csapott is), kicsi mell, nagy fenék, csípő, erős combok.


A vállad alapján "fordított háromszög" lehetsz: [link]

2014. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Jaajjj ennyivel mindenkinek szélesebb a válla... nekem konkrétan pont ugyanennyi (12cm) van a vállam és a csípőm között, BIZTOSAN nem vagyok sem deltás sem fordított háromszög.

Klasszikus körte nálunk elég ritka (bár nem példátlan), latin-amerikai és fekete csajokra jellemző. De átmenetek gyakran vannak, pl valakinek szélesebb a csípője mint a melle, de pocakja is van stb...

2014. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Klasszikus körte ritka? Akkor én és a nőismerőseim fele ritka példányok vagyunk. :D


Egyébként ha a vállát "nem számítjuk", akkor a kérdező egyenes/banán testalkatú a mell- és csípőméretéhez képest viszonylag erős dereka miatt.

2014. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Pedig az vagy! Hogy lenne már mindenkinek ilyen? Ne szórakoztass.
2014. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert te egyenesen állva nem tudod lelógatni a karod a csípődtől?
2014. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Képzeld! NEM. Enyhén kifelé megy a karom, de még ha nem is lennék körte, AKKOR SE állná meg a helyét a magyarázatod, ugyanis a csípőt NEM a csípőcsontnál, hanem a fenék legnagyobb részénél kell mérni, s így ha szemből keskenyebbnek tűnik is valakinek a csípője a vállánál, MÉG AKKOR IS lehet centiben nagyobb, hisz a fenék domborulata adja a csípő centiértékének nagyobb részét! Hopsz...
2014. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!