Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy rövid, szolid...

Szerintetek egy rövid, szolid francia műköröm igényes vagy igénytelen? A párotoknak tetszik a körmötök így?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja van műkörmöm, de a párom azt mondta, hogy szerinte nem hozzám való, pedig ilyen kis szolid franciát csináltattam. Azt nem mondta, hogy nem tetszik neki, csak azt, hogy fura, meg hogy látszik, hogy műköröm.

Nekem eddig tetszett, de annyira elbizonytalanodtam, hogy most már nekem sem annyira tetszik, olyan műnek érzem magamon miatta. :(

A Ti párotok hogy áll a műköröm kérdéshez?

Amúgy csak átmenetileg tettem fel, mert nem szeretem a saját körmömet meg a lakk sem tartós rajta.



2014. márc. 18. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Párom? Már attól is készen van, ha színesre lakkozom a körmöm. Azt szereti, ha teljesen rövidre vágom és natúran hagyom. A műkörömtől falnak menne.
2014. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére van sajátom, ezért nem kell műköröm. De valószínűleg nem szeretné a párom. Közepesen hosszú a körmöm és mindig halvány, szolid színekre lakkozom. Ha sötétebbre lakkozom, akkor már rögtön szóvá teszi.
2014. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A páromat igazából az nem zavarja, ha mondjuk piros vagy korall színű a saját körmöm.:) Csak sajnos a lakk pár napig marad a körmömön.

2014. márc. 18. 12:30
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Csak reszelem a körmöm. Tetszik neki.

Szerintem a műköröm max egy hétig igényes, ettől régebbi már igénytelen.

2014. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, akkor ne hagyd hogy elbizonytalanítson. szerintem. A csicsás villogó műkörmöktől én is rosszul vagyok, de ha szolid és nem olyan mű, akkor nem értem.
2014. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Sztem kifejezetten igényes. Mondjon bárki bármit!

Rövid francia, sztem ízléses, és mivel műköröm, nem pattogzik le, nem kell 3 naponta festeni szóval igényesnek hat. Nem is értem azt aki az ellenkezőjét állítja.

Az meg h mű, ezen már túl kéne lépni lassan, így a 21. században. Aki nem szőrös majom módjára rohangál az utcán az lényegében mind "mű"...

Nekem is kocka alakú francia van, kicsit hosszabb, de nem olyan extra hosszú. A barátomnak kifejezetten tetszik. Persze főleg azért mert karmolászni szoktam :D De amúgy sose problémázik h festem a hajam v műkörmöm van, ha egyszer jól néz ki. de szerinte a legfontosabb h én jól érezzem magam, a bőrömben, bár sztem minden férfinek így kéne gondolkodnia de úgy tűnik Ő kívételes eset. :)

2014. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A lepontozóktól kérdezem, hogy mi volt a gond a válaszommal? Komolyan nem értem.

A 13:48-ról válaszról van szó...

2014. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

7-es: gondolom azért pontoztak le, mert hülyeség az, hogy egy műköröm egy hétig néz ki jól, azt egy kontár körmös csinálta.


Egy rövid francia műköröm nagyon igényes, ha látszik, hogy műköröm az megint a körmös hibája, gyönyörű, vékony körmöt lehet már készíteni, olyan is van, ami hajlik, mint az igazi köröm, jobb körmöst kellene keresni. A másik dolog, amit nem értek, ha a pasidnak a színes, piros, akármilyen köröm tetszik és neked is az tetszik, akkor miért nem kérsz egyenesen olyan színűt zseléből és hagyod a franciát?

2014. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Mert az a köröm biztos nem nő, amit drága körmös csinált..
2014. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, mert ha pirosat kérnék, annál nagyon látszódna a lenövés, míg a franciánál szinte nem is látszik.
2014. márc. 18. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!