Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én vagyok itt az egyetlen...

Csak én vagyok itt az egyetlen a korombeliek közül, akinek nincs "fiú ideálja", és aki furcsának tartja azt, aki kinevezi, hogy pl. neki a barna szemű fiúk tetszenek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, és nem tudom, hogy milyen is az az igaz szerelem. (12/L)

Viszont van, mikor a korombeliek megkérdezik, hogy nekem mi a fiú ideálom, és nagyot néznek, mikor azt mondom, hogy nincs. Sőt, még kicsit fel is háborodok, mikor látom egyes weboldalakon, hogy "Na és neked mi a fiú ideálod?" és rávágja egy másik 12 éves lány, hogy "legyen barna a szeme, a haja rövid, és ne legyen nálam magasabb" és még több száz külső ok.

Mert igen, szerelmes vagyok (de ez is biztos csak ilyen gyerek szerelmem vagy mi..) és ezért sincs ideálom, mert én őt szeretem, viszont mielőtt beleszerettem volna, akkor se volt ideálom.

Ti hogy vagytok vele? Vagy velem van a baj?

(Kort és nemet is írj)



2014. márc. 18. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugi, ez az ideál dolog minden embernél változik, én 23 vagyok, és nekem sincs ideális pasi, vagyis nem mondom, hogy akkor csak a Mariano Di Vaio típusú pasi jön be, mert mondjuk Alex Pettyfer is marha jó pasi. És az egyik szőke, míg a másik fekete. Ha valakiben megfog valami, ami tetszik.
2014. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En imadom a barna haju, barna szemu pasikat de volt mar szoke, haju kek szemu pasim. Tehat nalam ez az ideal annyit jelent hogy imadom a barna szemet (tesomnak is az van es imadom) de mas is szoba johet. :) 15/L
2014. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sose hittem hogy van ideálom, aztán egyszer véletlen egymásmellé került két pasi képe akik bejöttek, háááát nagymértékű volt a hasonlóság :). De azóta már tényleg volt ilyen is, olyan is, szőke, barna, vékony, sovány, talán egyedül alacsony nem :D.
2014. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mármint vékony és kigyúrt akart lenni :)
2014. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!