Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? (többi lent)

Figyelt kérdés
mit csináljak a hajammal,ha hajmosás után nagyon göndör lesz,és így oldalra álló? nagyon utálom hogy ilyen és igen nehéz is így a hajam:( szoktam vasalni,de nagyon egyenes csak a hétnek a végére lesz,de akkor meg már zsíros...mit használjak rá? a válaszokat előre is köszönöm!:)

2014. márc. 22. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretnel gondor hajat? Mindenkeppen egyeneset?
2014. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha tudsz, kuldhetnel kepet a hajadrol akkor amikor gondor
2014. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igen,lehetőleg ha tudnátok valami olyat amitől az lenne..

[link] és ehhez hasonlóan néz ki hajmosás után..(bocsi,de nem csináltam hajmosás utáni képet,de kb. így néz ki , csak nem ennyire kunkorodott)..

2014. márc. 22. 15:00
 4/12 anonim ***** válasza:
anyué is ilyen, ő elfogadta azt kész..
2014. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az oke ha anyukád elfogadta...de én 13évesen kimondottan utálom..
2014. márc. 23. 09:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Ertem.Milyen hosszu a hajad?
2014. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a vállam alá ér nagyon picivel..
2014. márc. 24. 16:27
 8/12 anonim ***** válasza:
én határozottan irigylem a hajadat: )nekem alapjáraton egyenes és lapul a fejemre....
2014. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát,szívesen cserélnék veled:D de azt utálom a hajamba,hogy kifésülöm még rosszabb..és ha ritkittatom a fodrásszal ugyan olyan marad vagy még dúsabb lesz:S
2014. márc. 26. 17:45
 10/12 anonim ***** válasza:
A vasalas lenne a jo de lattam hogy irtad hogy nem valt be. Talan meg kene probalnod azt hogy hajcsavarokat raksz be, azzal alszol. Mert akkor nem lese olyan kunkori csak nagyobb hullamok lesznek benne. Persze csak ha nagy hajcsavarokat raksz bele.javaslom hogy noveszd a hajad! Bocsi az ekezetek miatt
2014. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!