Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert mondja mindenki hogy a...

Miert mondja mindenki hogy a magas vekony lanyok olyan szerencsesek?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt a kerdesek kozott es szinte minden valasz az volt az ilyen jellego kerdesekre hogy "de szerencses vagy", "neked minden ruha joll all" stb.

En ezt nemertem. En is magas vagyok es vekony. 167/45 es a labaim is NAGYOn vekonyak, fenekem is eleg lapos, hogy ugymondjam.

Mi a jo ebbe ? Magyarazzatok meg legyszi,


2009. dec. 16. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

uhh, akk sorolom:)

- tudsz venni magadnak divatos ruhákat, mert minden üzletben kapsz magadra megfelelő méretet

- bármit felvehetsz, a merészebb darabokkal is nyugodtabb próbálkozhatsz

- vehetsz fel vastag pulcsit/harisnyát, mégse nézel ki benne tehénnek

- hordhatsz rövid szoknyákat sortokat nyáron, míg a kevésbé vékonyak hosszabb nadrágban senyvednek, mert van mit takargatniuk

- a szezonvégi leárazásokon is tudsz ruhát venni, mert ott mindig a kis méretek maradnak meg

- nem kell magassarkút hordanod, ha ki akarsz látszani a földből

- nem kell minden nadrágot felhajtatnod, mert hosszú

- a magas és vékony lányuk vonzzák a tekinteteket


hirtelen ennyi jutott eszembe:)

2009. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én személy szerint lány vagyok, de nem hiszem, hogy azok a lányok jönnek be mindenkinek aki magas se feneke se melle és kilátszanak a bordái.. Hanem, aki magas, vékony, de nem csontos és formás. Van egy kis különbség, csak a kérdező illetve válaszoló nem közli, hogy ő a magas-vékony-deszexi kategóriába tartozik vagy magas-vékony-csontosba. Abban szerintem egyértelmű, hogy senkinek nincs semmi öröme, ha valaki olyan vékony, mint a sikítás és semmi formája.
2009. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oke bocsi, hat 17 eves vagyok, mint irtam 167 cm es 45 kg.

Es amugy az elobb mertem meg (tobbe kevesbe pontosan), nemtudom hogy mondjak ennek a meretnek de tudom hogy az idealis azthiszem 90 60 90. mell-derk-fenek. Gondolom tudjatok mirol van szo.

Nekem ez 80 60 84.


Az elso valasozlonak meg, hat nem teljesen van igy, epp ma voltam vasaorlni, es valami miniszoknyakat szerettem volna venni, es egyikben se volt fenekem. Illetve olyanlapos volt. Ugyhogy vegul semmit nem tudtam venni. :(

2009. dec. 16. 17:42
 4/6 A kérdező kommentje:

ja es a csipom pedig 76

(azthiszem ez az utolso szam a buuvos 90 60 90-bol) :)

bocsi

2009. dec. 16. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem inkább csak cseszegetnek mert "szerintük" sovány vagyok... 170 centi vagyok, 52 kg, 20 éves és a méreteim: 82/61/84. Nem érzem magam soványnak, mégis sokszor kapom a képembe... bár én hallanám a helyedben, hogy "de jó neked".
2009. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért 167 centisen nem vagy valami magas. Én 170-172 vagyok, de a suliban szinte minden lány magasabb nálam, még a jópár évvel fiatalabbak is. 17/L
2009. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!