Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen borotvát vegyek a...

Milyen borotvát vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Karácsonyra szeretnék barátomnak venni vmilyen jó borotvát.Fiúk,(lányok),írnátok nekem valami jó tippet,h melyik a legjobb márka,és lehetőleg árban is jó legyen,jah és a penge azért ne kerüljön egy vagyonba(úgy vettem észre,h az olcsóbb készülékekhez ált. a penge mindíg drágább:)Szóval e szempontok alapján melyik a legjobb?Jah,és meddig tart egy penge nektek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 17. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Leginkább olyat vegyél, amit most is használ a barátod. A legtöbb fiú szereti a már bevált, jó borotváját használni. Nem jó ezzel kísérletezgetni, mert ha érzékeny a bőre, úgysem tudja használni.
2009. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezaz h eldobhatót használ és mindíg megvágja magát,nagyon szeretne valami normális,jó borotvát.
2009. dec. 17. 14:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Közben olvasgattam itt a neten.Még annyi,h szerintetek a wilkinson(pl quattro) v gilette fusion jobb?
2009. dec. 17. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom nem sokan segítenek neked :-)

Ha így áll a helyzet, vegyél neki valami erős középkategóriásat. Mindegy hogy Wilkinson van Gilette. Bármelyiknek egész biztos örülni fog.

2009. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)) még fontolgatom h milyen legyen.Igazából a lényeg azon van,h melyiknek meddig tart ki a feje mert a nyél kb egy ár meg azt csak egyszer kell megvenni.Szóval ebben lenne jó,ha segítene vki,h egy 5pengés tovább tart-e mint egy 3 vagy egyált. meddig tart?
2009. dec. 18. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Megint én :-)

Az én párom minden másnap borotválkozik és így kitart egy borotva neki kb. 2 hónapig. Pedig ő sima eldobható Gilette Blue2 Plust használ, ami 2 pengés.

Szerintem bőven elég, ha valamilyen 3 pengéset veszel.

2009. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!