Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hová tűnt a facebookos Audrey...

Hová tűnt a facebookos Audrey Shop?

Figyelt kérdés
Napok óta nem érhető el az oldal, az Instagram fiók is megszűnt, tudja valaki, mi lehet a háttérben?

2014. márc. 27. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En decemberben rendeltem toluk egy orat, megerkezett. Februarban egy karkotot, megerkezett. Marcius korul megszunt az oldal majd utana ujra letrejott de ami masodszorra jott letre az nekem gyanus volt... Nem tudom, hogy most ez valami olyasmi lehet e hogy megszunt az original audrey shop es utana valaki fogta es ujra letrehozta sajat haszonra... Sot van egy baratnom aki egy free runt rendelt toluk es megerkezett rendven
2014. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok en megtalaltam instan a shoppot ! audreybeautyshop neven!
2014. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!