Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AUDREY SHOP - rendelt már...

AUDREY SHOP - rendelt már valaki innen? Tapasztalatok? Lehetséges, hogy a felkínált termékek eredetiek?

Figyelt kérdés

Erről az oldalról van szó: [link]

Előre is köszönöm a válaszokat, mindenre kíváncsi vagyok az oldallal kapcsolatban, pozitív és negatív véleményekre/tapasztalatokra is egyaránt.


2013. szept. 17. 17:53
 1/6 anonim válasza:

Hová tűnt a facebookos Audrey Shop?

Szia! Én még április 30-án rendeltem tőlük, május 4-én válaszoltak (emailben), hogy hova kell küldeni a pénzt, és másnap utaltam is nekik, 12.000 forintot. Utána írtam egy e-mailt hogy utaltam a pénzt, de erre csak egy automatikus üzenetet kaptam..ma néztem, hogy eltűnt az oldaluk. Remélem nem így húzzák le az embereket, azért nem kevés pénzről van szó. Te rendeltél már tőlük?

2017. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is rendeltem tőlük,de már március elején,és azóta nem jött meg a cipőm.Valmikor nekem is az automatikus üzit küldi...nekem ez nagyon gyanús.


Ez nem jó hír, sajnálom, hogy így jártatok. :/ Én szerencsére kimaradtam ebből, kinéztem egy cipőt pár nappal, mielőtt eltűnt az oldal, aztán amikor írni akartam neki, akkor láttam, hogy már nem létezik az oldal. Egyébként azóta utánajártam a dolgoknak, és sokkal jobban megéri, ha magunknak rendeljük a dolgokat ebayről vagy aliexpress.com-ról, mert így nincs rátéve több ezer forint haszon. Remélem, visszakapjátok a pénzeteket, jobb esetben kézhez kapjátok a csomagot!

2017. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Tina1983 nevű felhasználó válasza:


Sziasztok! Én màrciusban fizettem neki, és még semmi! Mondjuk nekem válaszolt, de nem akarja visszaadni a pénzem! Én holnap feljelentem, továbbá bejentem a Navnál:)

2017. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tina1983 nevű felhasználó válasza:


Köszönöm a privát üzeneteket. Jelen pillanatban 12 -nélkül tartunk;) Ennyi ember írt nekem, olyanok akiket becsapott az Audrey shop! Elhatároztuk, hogy visszaszerezzük a pénzünk, jelentkezzetek bàtran privàtba!

1014 .05 .30

2017. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én ugyanoda utaltam neki pénzt, 4 cipőből 2 megérkezett, de a maradékról semmit nem tudni, azt mondta, ha letelik a 8 hét rendelési idő visszautalja a pénzt. Épp ma telt le, de ha nem utalja a pénzt a héten akkor én is feljelentem


# 10/12 Időpont 2014-06-16 12:03

2017. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tina1983 nevű felhasználó válasza:


Nekem is ez a problémám vele 11 hete semmi! Pénzt nem akar visszaadni, és az adatait sem hajlandó elküldeni, hogy a pénzem jogi úton szerezzem vissza. Én Zhang Xisi OTP szàmlájára utaltam pénzt, ti is? Én lassan tényleg fel fogom jelenti.


2014-06-13 08:23

2017. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!