Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a képen...

Miért van az hogy a képen csúnyább vagyok?

Figyelt kérdés

Nos egy konkrét sztori, ami talán többekkel megesik.. Belenézek a tükörbe, áh egész szép vagyok, jó a hajam, az arcom is egész szép, csinálok is egy képet ha már ilyen jó formában vagyok.. Telefonnal előlapi kamerát előveszem a tükör elött, de abban pedig nagyon ronda vagyok! Ha egy pillantást veszek a tükörre elégedett vagyok magammal, de ha a telefonra nézek nem! Pedig mindkettő tükörkép elvileg! Miért van ez?

És még annyi, hogyha valaki tükörben szépnek látja megát, mert tényleg szép tükörben, lehet az, hogy igazából pedig mások csúnyának látják, mert csak a tükörképe szép, nem az eredeti oldala? Jaj nehéz ezt megfogalmazni, de remélem értitek! Legfőképp az előző bekezdési kérdésemre lennék kíváncsi, örömmel, hálával olvasom az értelmes, segítő válaszokat! :)



2014. márc. 28. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is abszolút ilyen vagyok, nincs is ezért túl sok kép rólam. Rossz a fényképarcod, ennyi. Meg a kamera is torzít valamennyit.
2014. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen együttérzek :/
2014. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tükörben rendesen látod magad, a kamera pedig valamilyen lencsét használ, ami torzít. Elvileg minél távolabbról fényképezel, annál közelebb lesz a valósághoz. Közelről fotózva lehet kapni óriás szemű vagy nagyorrú képeket.
2014. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok... tükörben úgy látom, hogy minden rendben velem, de a fényképek annyira szarok :( én profilképet sem mertem még kirakni sehova :/


21f

2014. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem meg sokkal jobbak a fotóim mint élőbe vagyok.

Én mindig a laptop kamerával csinálok fotót magamról

a webcam Toy töltsd le te is.

[link]

2014. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is... Nem tudom miért van ez.
2014. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyanez!! nem vagyunk fotogének :-///
2014. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
lol behalok, azt hittem csak nálam létezik ilyen dolog... De ez kajak mi? Nem is engedem, hogy bárki lefotózzon vagy videózzon vazze, pedig manapság már ez a divat -.-
2014. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!