Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyi idő után...

Normális hogy ennyi idő után egy picit gennyedzik a köldök-piercingem?

Figyelt kérdés
Decemberben csináltattam és még gennyedzik ha megnyomom/megmozgatom.Nem fáj,nincs vele különösebb gondom csak nem tudom hogy ez normális-e.

2014. ápr. 3. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Te tiszta hülye vagy. Nem normális !!! Már persze az se normális hogy valaki oda rakat ilyet.
2014. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
47%
elvileg igen,normális de azért én a helyedben megkérdezném ott ahol csináltattam.
2014. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy elköltöztem Győrből(ott csináltattam) csak úgy meg nem szeretnék beállítani valahova máshova ilyennel.Hallottam már ilyet,elvileg valakinek nagyon sok idő mire begyógyul de mindenki mást mond és félek hogy ez nem normális.
2014. ápr. 5. 00:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem normális, be van gyulladva, fújjad octenisept vagy kodan sprayvel és tegyél rá tetran-t (vagy, amit a patikus ajánl), amúgy meg az ékszert néha fertőtleníteni kell és akkor nem gyullad be!
2014. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból normális, hogy belehalni nem fogsz, az enyém is ezt csinálta...kb 2-3 hónapig, és nem a gyulladás miatt, hanem mert "tisztította" magát a furat...ha utána se múlik, esetleg sárgásabb és büdös lesz a váladék (a normálisabb esetben ez ilyen fehéres/áttetszős trutyi), akkor tényleg menj el megnézetni...amúgy meg fertőtlenítsd, én alkohollal csináltam...már több, mint egy éve bent van, és most már kutya baja az enyémnek...:)
2014. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na hát begyulladva nincs és ahogy mondtad csak az az átlátszós genny jön belőle de csak 1 csepp kibuggyan ha megmozgatom.Ma szereztem betadine-t azal kezdem el ecsetelni remélem hamar elmúlik ez a gennyedzés.
2014. ápr. 6. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:

El fog múlni akkor ne aggódj, csak kezelgesd szépen továbbra is...:)

(Ja meg saját hibámból tanulva: kicsit óvatosan mozgasd benne az ékszert, mert az enyémre rá kezdett nőni a bőr...vagyis így belenőni az ékszer a testembe...azt ne hagyd neki - előző vagyok)

2014. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöld!Köszönöm a válaszokat!:)
2014. ápr. 6. 23:07
 9/9 anonim válasza:
nekem is elég sokáig gennyezet.. én 100% os alkohollal fertötlenítettem ,meg "locsolgattam". nekem használt azóta nem gennyezik.:)
2014. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!