Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszik vagy nem...

Fiúk! Nektek tetszik vagy nem tetszik az, ha egy lány alapozót használ az arcára?

Figyelt kérdés

Ez nyilván függ attól is hogy az a lány hogy használja,mennyit ken magára meg hogy áll neki. De a lényeg,hogy az ilyen agyonra sminkelt lányokat részesítitek előnyben, vagy inkább a természetes szépséget?

15/L


2014. ápr. 5. 08:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A jó minőségű, arcbőrhöz illő alapozó lényege, hogy nem látszik, hogy viseled.
2014. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta használok és meg nem mondanád, hogy alapozó van rajtam..a bőrszínemnek megfelelőt használok és nem túl vakolatszerűt, épp csak kiegyenlíti a bőrszínemet. Ha valaki nem jót használ, persze, hogy látszik...
2014. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hát kérdező, azt hittem az evidens hogy a nyak színéhez igazítod az alapozó színét. :D Így nem fog elütni és nem kelt maszk hatást.
2014. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Úristen! 1. Azt hittem a kérdésemben világosan leírtam,hogy a fiúk véleményére vagyok kíváncsi,hogy nekik tetszik-e egy lányon az alapozó!

2. utolsóak üzenném: mi a fene bajod van neked? Itt szó nem volt arról,hogy én rossz alapozót használtam,vagy hogy rajtam meglátszott. a barátnőmről volt szó de csak megemlítettem,nem kell hozzáfűzni semmit.

3. Tehát a kérdésem nem az volt,hogy melyik a jó minőségű alapozó és hogyan kell használni,csak az egyik válaszolónak írtam hogy ha már így említi akkor melyik szerinte a jó? de nem ez volt a további kérdés csesszétek meg!!!!!

2014. ápr. 5. 14:03
 15/22 anonim ***** válasza:
Jaj de nagy a csipája valakinek. :D Az a jó alapozó, ami nem üt el színben (nem feltétlen kell csúcsminőség de ha azt akarod hogy ne tegye tönkre a bőröd akkor ne a párezresbe keresgélj - nekem kb 6000 forintos Paris Berlinem van). De a bőröd minősége sem mindegy, mert ha hámlik, akkor minden alapozó szarul mutat rajta, ez esetben kezelni kell valami arckrémmel. A fiúknak meg telejen mindegy hogy van-e rajta alapozó vagy nincs tekintve, hogy nem látják (ha jól használod).
2014. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A férfiaknak teljesen mindegy hogy van-e rajtad vagy sem. persze, mindig a természetességet szajkózzák, de azt se veszik észre, ha ki vagy egyáltalán sminkelve vagy sem. Náluk a smink, a szivárványos szemhéjpúdernél kezdődik.
2014. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A kérdésnek nincs értelme, mivel ha megfelelő alapozót használsz, észre se veszi egy pasi, hogy van rajtad.
2014. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Kösszépen,szerintem több választ nem kérek,ugyanis a 12-ből max 2db válasz vonatkozott a kérdésemre,de egy jó tipp a továbbiakban az összes válaszolónak: Olvassátok el a kérdést, ja de előtte olvasni tanuljatok meg,mármint FIGYELMESEN!
2014. ápr. 5. 15:12
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tipp a kérdezőnek: gondolkozz mielőtt ostoba kérdést teszel fel!
2014. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye.
2014. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!