Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fontos pasiknak a...

Mennyire fontos pasiknak a has mérete?

Figyelt kérdés

Elég nagy hasam van, viszont nincs olyan vastag lábam pl. A vállaim is szélesek. Leginkább a hasam zavar, nem tudom leadni, állítólag pajzsmirigy probléma miatt, de majd le akarom adni, ahogy megoldódott a probléma. Ha leülök látszi,hogy hurkás, és a hátamon is van két oldalt hurka. Engem nagyon zavar, hiába próbálom évek óta leadni. Pasiknak ez mennyire fontos? Magabiztossággal lehet valamennyire kompenzálni? Tetszik valaki, akivel találkozom holnap, és félek,hogy ezért nem fogok neki tetszeni.

Köszönöm a válaszokat! 18/l



2014. ápr. 5. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Na és a melled milyen hozzá? Ha kompenzálja, akkor elmegy.

Ha nem, akkor nem túl vonzó.


DE! Pajzsmirigyproblémával is sikeresen lehet fogyni! Csak egy kicsit nagyobb odafigyelést igényel. Gyógyszeres beállítás + szigorú diéta + sport ezerrel!

2014. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem túl vonzó, de szerintem egy pasinak nem ez a legfontosabb.

Egyébként én is pajzsmirigy problémás vagyok és gyógyszeres kezelés mellett le lehet fogyni, csak nehezebb.

2014. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan, ne már az legyen párválasztásnál a fő szempont, hogy van-e a csajnak egy kis hurkája az oldalán...

Ez a világ tényleg annyira a külsőségeknek él. Őszintén az a legfontosabb, hogy mi dögös és mi nem, mi divatos és mi kevésbé?

Értem én, hogy az ember legyen megnyerő külsőre, legyen ápolt, adjon magára, de ne feszüljünk már bele abba, hogy ennyire tökéletes legyen mindenki külsőre, mert az erre való túlzott törekvéssel pont ugyanannyira elvesszük a belsőnkről a hangsúlyt, mint amennyire a külsőbe fektetjük az energiát.

Az összkép sokkal fontosabb.

Kedves kérdező, ne legyen emiatt szorongásod!

Kedvességgel, humorral, egy kis bájjal és magabiztossággal te is ugyanannyira lehetsz vonzó, mint egy szuper alakú, ámde beton ostoba kirakati egyed. Őket hagyjuk meg a páwáknak vagy miknek.

Ha a normális fiúkra hajtasz, hidd el nem fognak elmenekülni egy kis feleslegtől. :)

2014. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

"Kedvességgel, humorral, egy kis bájjal és magabiztossággal te is ugyanannyira lehetsz vonzó, mint egy szuper alakú, ámde beton ostoba kirakati egyed."


De egy szuper alakú ÉS kedves, aranyos, bájos, okos, szép "egyednél" nem lesz vonzóbb.


Miért kell általánosítanod? Aki törődik magával és nem törődik bele, hogy feleslege van, sportol és egészségesen étkezik... az már csak buta kirakatbaba lehet?


Miért kell hamis illúziókba ringatni?

Persze felesleggel is lehet párt találni és a tökéletes test sem garancia arra, hogy megtartsd a kapcsolatodat, de attól még tény marad, hogy egy önbizalomtól sugárzó, testével elégedett, fitt lány több férfi érdeklődését felkelti.


Miért kell lebeszélni arról, hogy próbáljon változtatni magán?

LE LEHET FOGYNI pajzsmirigy problémák mellett is! Le bizony! De nem a hülye divatdiétákat követve, hanem csakis ésszel!

2014. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam rá gyógyszert még, mert nem 100% hogy pajzsmirigy probléma, csak az orvos mondta, hogy valami biztosan van, egyszerűen nem tudok fogyni, évek óta, és mondta a többi tünettel együtt,hogy pajzsmirigy. De persze nyilván, én is szeretnék csinos és fitt lenni, de mozogni alig megy, minden bajom van, mindenféle hiányom van, nem bírok túl sokáig mozogni, futni pláne. Nekem megéri ezért a férfiért fogyózni, és dolgozom is rajta, de én nem tudok megvenni mindenféle szénhidrátcsökkentett ételeket. Nyilván a lapos hasú nők jobban tetszenek a férfiaknak, de olyan idegesítő,hogy agyonzabálás nélkül van ekkora hasam, és esetleg e miatt nem kellenék neki..
2014. ápr. 6. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!