Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasiknak mennyire fontos az...

A pasiknak mennyire fontos az első szex? Ha rég óta vannak együtt a barátnőjükkel boldogan ronthat a későbbiekben vagy ragaszkodobbá válnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ugyanolyan fontos a fiúknak, mint a lányoknak. A kérdés másik felét nem igazán értem
2014. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Paulik Áron ***** válasza:
Az első (meg a többi) szexuális élmény hormonális kötelékeket okoz a két ember között, és ha emellett érzelmi meg szellemi kötelék is van akkor az bizony jó erős kötödést eredményezhet. Viszont attól hogy régóta együtt vagytok, nem biztos hogy le kell feküdni egymással, én azt javaslom, várjátok meg legalább az eljegyzést. Tudom, régimódinak tűnhet az ötlet, de ha addig, vagy akár házasságig kibírjátok szex nélkül, akkor ti baromira sokat vagytok képesek vállalni egymásért, és ez nagyon értékes (és ritka).
2014. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

..es egy nagy hulyeseg.

mar bocs de ez szerintem nem helyenvalo.mar nem az...

bakker

szeretitek egymast? akarjatok egymast? igen? ok!...

szerintem varni az eljegyzesig az egy oltari nagy okorseg a hazassagig meg meg nagyobb.

2014. jan. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!