Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a szemem?...

Szerintetek milyen a szemem? Na és a színe? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném, ha elmondanátok a véleményeteket a szememről. Elsősorban a színét szeretném tudni, mert sokan mondták barnának, de zöldnek is. Én nem tudok dönteni. És milyen? Átlagos? Vagy csúnya? Természetesen a kérdést nem azért tettem fel, hogy "jaj, nyugodj meg, gyönyörű, nincs vele semmi baj" féle válaszokat kapjak, csupán kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)

Itt a kép: [link]



2014. ápr. 6. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez nekem olyan szürkés barnas.Szemüveges vagy?
2014. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem. ^^
2014. ápr. 6. 14:40
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem barna a szemed, hanem egyértelműen zöld. Csak sokan azt hiszik a sok photoshoppolt kép, meg színes kontaktlencse miatt, hogy a zöld szem kb. olyan színű, mint a közlekedési lámpán a szabad jelzés, ezért mondják a szemedet barnának, de ráadásul a tied nem is barnás árnyalatú zöld, hanem inkább szürkés.

A szemed formája meg szerintem nagyon szép. Mindig is ilyen szemformát szerettem volna, szerintem ez a legjobb.

2014. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tehát zöld. :DDD
2014. ápr. 6. 14:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Zöld.Beljebb van egy pici barnaság,de a te szemed egyértelműen zöld.Hülyeség,hogy barna.Sokan szerintem azért mondják ezt,mert azt hiszik,csak a az igazi zöld,ami Harry Potternek volt.A könyvben.(Smaragdzöld)
2014. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Szürkészöld! És belső, részleges(!!!) heterochromiád van!

De az hülyeség, hogy nincs smaragdzöld szem photoshop nélkül.... Nekem pl. teljes heterochromiám van, és az egyik szeme majdnem jelzőlámpa-zöld, a másik élénk kék....

2014. ápr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rákerestem a heterochromiára. Ez tulajdonképpen egy rendellenesség? És szerintetek ez csúnya, vagy éppen különleges? Vagy ez egy teljesen átlagos dolog, ami sokakat érint? :)
2014. ápr. 7. 14:39
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
ZŐD
2014. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Hát a nem teljes valamivel gyakoribb, de még így is elég ritka!

általánosságban ez elég különlegesnek számít, nyilván ettől még lehet szép, és kevésbé-szép szemed. A tied szerintem szép, nekem tetszik, de ez nyilván szubjektív.... Azért egy szemészhez elmennék mert nekem kissé kancsalnak tűnsz, lehet rejtett kancsalságod van.... De én nem vagyok szemész, szal....

És, ha valaki azt mondja, hogy Wilson kórod van arra ne hallgass!

2014. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igeeen, sajnos tudok róla. Bár lehet az is, hogy nagyon koncentráltam, és próbáltam olyan képet készíteni, amin jól látszik a szemen színe is. Szóval egy picit lehet, hogy kancsal vagyok, de szerintem annyira nem feltűnő...Bár szemészhez szerintem menni fogok. Köszi szépen a válaszokat! :)
2014. ápr. 7. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!