Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teljes emová szeretnék válltoz...

Teljes emová szeretnék válltozni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Én nem az a durva emo szeretnék lenni hanem ilyen:

[link]

[link]

[link]

Hogy váljak ilyenné??



2014. ápr. 6. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Vágd fel az ereidet...
2014. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha az egyik megharap, két nap alatt átváltozol.
2014. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Gratulálok te is értelmes lehetsz
2014. ápr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez nem emo, hanem scene... -_- A fekete hajú elmegy emonak. Hogyan válj azzá? Ennyire értelmes kérdést ritkán látni... Ha a külsőségekre mész akkor vágasd ilyen fazonúra a hajadat és vegyél emo stílusú ruhákat. Ha meg valódi emo akarsz lenni akkor kérdezz meg egyet, hogy miről szól ez az egész, én kívülállóként annyit tudnék mondani, hogy érzelmesek, érzékenyek. Az érvagdosás nem feltétel, azt általában csak a magukat sajnáltató divatr*banc emok teszik. Üdv
2014. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Hülyén vágatott vattacukor haj, műszempilla, erős szem smink, főleg tus.
2014. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ne figyelj oda a nokedlik válaszaira, de amúgy rendes emo akarsz lenni vagy csak pozőr? Mert ha csak pozőr akkor csináld meg olyanra a hajad és vegyél emós cuccokat ennyi az egész.
2014. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A harmadik csaj ki?
2014. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Te sosem lehetsz emo, azt sem tudod mi az...
2014. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen majom te is!Az emberiségnek annyi -.- ...
2014. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia

Kérdés: Divat emo, vagy "igazi" emo?

Ha divat emo, akkor ciselj olyan ruhákat (fekete, szűk farmer, szűk, sötét póló/zenekaros póló, tornacipő, kockás öv (pl), válltáska, kitűzőkkel. Fekete smink, fehér bőr, rövid, tupírozott haj (azért rövid, mert az megtartja a tupirt), esetleg póthaj, amitől még többnek fog látszódni a hajad.

Lehetőleg fekete színű legyen, esetleg más színt (pl. kéket) belecsempészhetsz, ha a fekete nem áll neked jól, akkor mondjuk a hajad alja, frufrud lehet világoskék, vagy szőke, de domináljon a fekete!



Ha "rendes" emo akarsz lenni, az sajnos nem lehetsz annyitól, hogy eldöntöd "oké, én mától emo vagyok!"

Kell az a bizonyos érzés. Vagy is a világ felé való érzékenység, a gondolatok, a rendszer elutasítása (úgy értem, valami ellen lázadsz... ha nem is a politika, de mondjuk az emberek viselkedése ellen. Valami komoly dolog, ami mélyen érint).


Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha gondolod, írhatsz nekem üzenetet, én most gondolkodom ruhák beszerzésén, és új frizurán. :)

2014. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!