Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teljes emová szeretnék válltoz...

Teljes emová szeretnék válltozni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Én nem az a durva emo szeretnék lenni hanem ilyen:

[link]

[link]

[link]

Hogy váljak ilyenné??



2014. ápr. 6. 19:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
Maximum az utolsó emo... A többi Scene.
2014. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

kedves első válaszoló!

az h emos vagy nem azt jelenti h vágod az ereid és mindennap öngyölkossági merényletet végzel hanem ez egy életérzés ami csak úgy jön. inkább te vágd az ereidet!!!!:P

2014. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ewii08 válasza:

Szia én egy emo vagyok!


Először is hány éves vagy?

Másodszor ez tényleg scene kivéve az utcsó!

Harmadszor tupírozd fel a hajad így : http://www.youtube.com/watch?v=rxGkdFEfeEk

És öltözz feketébe: póló legyen tapadós , mintázata˙(halálfejes,pöttyös csíkos esetleg kockás!

Ereidet vágni hülyeség!Én se teszem de ha akarod!!!!

Hallgass emo zenéket!És mi nem csak ettől vagyunk ilyenek hanem mert érezzük belülről a dolgokat!


Ewii03 voltam remélem tudtam segíteni :D

2014. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ewii08 válasza:
Sokban külömbözünk más emberektől érzékenyebbek vagyunk az átlagnál!De ha ez nem segített sokat nézz utána a neten!
2014. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!