Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gusztustalan/furcsa/tűrh...

Miért gusztustalan/furcsa/tűrhetetlen a szőr a nők lábán?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

Mert az egy férfi jellem, azt leszámítva hogy nőkön is kinő valamennyi, de nem illik meghagyni!

21F

2014. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Biológiailag mindenkin nő szőr, így ez nem tekinthető "férfi jellemnek".


Egyébként miért nem illik meghagyni?

2014. ápr. 8. 17:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek tudatában már az él, hogy csak az a szép, és az elfogadható. Köszönhetően a médiának...
2014. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csupn kíváncsiságból tettem fel a kérdést, nem provokatív célzattal.


Itt az oldalon minden férfinemű egyed a természetes szépséget szereti, vagy minimum részesíti előnyben: csupán ezért kérdem: Miért gusztustalan/furcsa/tűrhetetlen a szőr a nők lábán?

2014. ápr. 8. 17:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég érdekes téma, a legtöbb férfi ilyenkor kezd el hápogni, hogy az nem nőies és nem szép, az férfi dolog. Hát édeseim, akár tetszik akár nem, a nők nem tökéletes porcelánbabák, szőrös a lábunk, karunk, máshol, néha ott is, ahol nem örülünk neki. Ez az evolúció során fennmaradt, több előnye is van, de valahogy divatba jött a sima, szőrtelen láb, hónalj, punci. Semmi baj ezzel, tökk kultúrában a férfiak is szőrtelenítenek régóta, a baj az, hogy elvárássá nőtte ki magát. Pedig döntésnek kéne lennie, tetszik-e a szőr? Ha nem, leszedem.


A férfiak csak ignorálják hogy a lányok kakilnak és még szőrük is nő, elvárják, hogy szenvedjünk a gyantázással vagy borotválkozzunk párnaponta, hogy az ő szemükben a tökéletes, simabőrű istennők maradjunk :D Sok kapcsolatban egy idő után a nő nem is feltétlenül szőrtelenít olyan gyakran, csak, ahogy gondolja, persze sokan vannak, akiknek meg bejön a sima láb és társaik, ez is teljesen oké.

2014. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, akinek szőrfétise van...amikor meglátta, hogy "csupasz" a karom, besértődött rám, hogy azt hitte, engem nem kap el ez a modern média hisztéria...

Egyébként voltak idők, amikor nem fektettek ekkora hangsúlyt a testszőrökre, sőt nem volt divat szőrteleníteni...


Minden esetre ez egy teljesen természetes dolog, és én se értem miért tartják gusztustalannak az emberek....ehhez hozzá tartozik, hogy jó magam is undorodom tőle...


19n

2014. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

A szörtelenítés nem újkeletű dolog, és nem a médiának köszönhető!

Már az ókorban is, idődzámításunk előtt 5000 évvel szörtelenítettek a nők, a sima bőr érdekében különböző praktikákat vetettek be.

2014. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szőrös a lábam,télen egy kicsit pihentetni szoktam.Teszek fel egy képet amin egy hónapig nem borotváltam,nem valami szép látvány,hát ezért tűrhetetlen. [link]
2014. ápr. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha ez a tűrhetetlen kategória, egy férfi mit mondjon, kislány?
2014. ápr. 10. 19:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha ne hasonlítsd a nőt a férfihoz!
2014. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!