Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szebbek lesznek a fogaim...

Ha szebbek lesznek a fogaim meg fog változni az életem?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég gyűjtögetem a pénzem arra, hogy megcsináltassam a fogaim, ugyebár több százezer. Mindig csúnyának tartottam magam miatta, és zavartak. Nemsoká kész lesz teljesen minden és remélhetőleg gyönyörű mosolyom lesz. Mert már évek óta ezt várom de félek, hogy nem lesz változás,hogy ugyanúgy fogok magamra tekiinteni és mások is rám.
2014. ápr. 11. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A környezetedet nem a fogaid szépsége befolyásolja, hanem a te kisugárzásod, a te magabiztosságod. Ha szebbek a fogaid, akkor nyilván magabiztosabb leszel, így máris más visszajelzéseket fogsz kapni.
2014. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván több önbizalmad lesz és felszabadultabb leszel, de azért a "meg fog változni az életem" szerintem kissé túlzás.
2014. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az rajtad is áll! Ha többet mosolyogsz akkor majd igen.

Mosolyogj sokat hiszen megérdemled, gyönyörű fogaid lettek és külön legyél borzasztó büszke magadra, hiszen TE gyűjtötted a pénzt össze! :)

2014. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!