Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyobb melleket szeretnék...

Nagyobb melleket szeretnék mert túl kicsi. Ez hogyan lehetséges hogyan lehetne nagyobb mellem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

nekem is az. volt pasim aki megőrült érte :D

figyelj, bocs az offért, de nem a méret a lényeg, hanem hordani/viselni kell tudni. láttam én már nagy mellű nőt akiről ordított a nőietlenség. egyik ismerősömnek még kisebb mint az enyém (az meg már szinte olyan kicsi, hogy szinte befele nő) és olyan nőies vele. mert az tükröződik le róla, hogy nem bánjta a dolog, és olyan kecses, rengeteg pasija is volt.

2009. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
49%

Kiscsillag! Ez mitől számítástechnikai kérdés?

Egyébként plasztikai sebészek foglalkoznak mell nagyobbítással. Bár a véleményem erről az, hogy nem ezen múlik a boldogság. Vagy ha igen, akkor az nem az igazi.

2009. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
27%
...ja, én meg egy kicsit nagyobb, erősebb gépet meg monitort, de most a keret nem engedi a nagyobbitást, bővítést!!
2009. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%

Nagyobb melleket csak plasztikazassal tudsz elerni. :)


Amugy nekem is kicsik (A kosaras), de egy bizonyos mell-tornaval tudom formazni.

Mell-gyakorlat:

Ugy ulj le, hogy a jobb sarkadat rakd a ket labad koze ( a masikat nyujtsd ki|), aztan a melleid korul 72x irj le egy kort befele, majd csereld meg a labad, ismet 72x irj le egy kort,csak most kifele. Nekem bevalt

2009. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!