Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnek koldok pc-t, de nem...

Szeretnek koldok pc-t, de nem tudom jol allna-e az en koldokomben. (? ) (van kep)

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nekem nem olyan a koldokom, mint mindenki masnak hanem ilyen.. nemis tudom, nem "ureges". szeretnek, de nagyon idetlenul allna? [link]

2014. ápr. 15. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Hàt szerintem elég hülyèn nèznél ki egy szàmítógéppel a köldöködben...
2014. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
huhuhu az ev poenja volt ez draga baratom!
2014. ápr. 15. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:

nem állna hülyén :)

viszont lehet hogy máshogy kell majd beszúrni, ha nincs fent elég bőr az ékszernek, akkor lehet hogy magán a kis kilógó köldökdarabon szúrják át. az különlegesebb sokkal, és olyat csak a tiédhez hasonló köldökből lehet kihozni. :) nem fáj jobban mint a másik fajta, és érzéstelenítik ha kell.


[link]

2014. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem csúnya lenne


21f

2014. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem állna jól. De neked kell tudni mit akarsz.

A pc pedig nem piercinget jelent.

2014. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Fújjjj amit a 3mas küldött!!!! Elokádom magam :D Ez undorító... Amúgy szerintem eltakarná a gumódat kérdező.
2014. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna,szép a pocid és jó színed is van hozzá! :)
2014. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
aaa fuj, en nem akarom azon atszuratni:s de koszonom a valaszokat:)
2014. ápr. 17. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne is szúrasd! Ugye milyen undorító? De mondom, el fogja takarni a nagyobb kő, ha rendes helyre rakatod. Egyébként meg bármelyik köldököt át lehet szúrni hagyományosan.
2014. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen kicsit undi:( alapbol nem birom ha sajat magam erek hozza, nem hogy atszurni..:D koszi:)
2014. ápr. 18. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!