Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit illik felvenni átlátszó...

Mit illik felvenni átlátszó blúzok alá? Ti mit szoktatok alávenni? És milyen színűt?

Figyelt kérdés

Most egy nagyon áttetsző kék blúznál akadtam el:

Ha csak úgy semmi nélkül felpróbálom, kilátszik a mellbimbóm színe is. Tehát akármit veszek alá, annak a mintázata is jól kivehető lesz...


Nyilván nem egy vékony és áttetsző melltartó lesz a megoldás,hanem valami sűrűbb szövésű vagy push up. De a blúz annyira vékony, hogy úgy érezném, egy szál melltartóban lófrálok... Akkor legyen egy egyszerű, vékony pántú pamut trikó? De az nem néz ki hülyén egy finom anyagú blúz alatt?


Továbbá a szín is kérdéses. Világoskék alatt a fehér gáz?


Ugyanígy érdekel, hogy egy betét nélküli csipkeblúz alá mi való?



Úgy tetszenek ezek a blúzok, de olyan nehéz az aláöltözés kérdése. :)


Halljam a véleményeteket! Zöld kézért... :)



2013. jún. 14. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem testszínű (szivacsos) melltartót vegyél fel, én is azt szoktam még a fehér ingek alá is venni. Csipkeblúzok alá inkább a színben megegyező melltartókat ajánlanám, de kipróbálhatod testszínűvel is. Nem szoktam csipkeblúzokat hordani, így ebben nem vagyok teljesen biztos.
2013. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy testszínű melltartóm H&M-es, nagyon szeretem.

Már jó ideje meg van és eddig még sosem látszódott át semmilyen ruhán. Én például fehér blúzok alá is ezt szoktam felvenni. A múltkor egy világos rózsaszín selyem blúz alá vettem fel és ha jól láttam ezen sem látszódott át, remélem, hogy tényleg nem :D

[link]

2013. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Testszínű még nem jutott eszembe. De mondotok valamit, lehet ilyet kéne beszereznem!


Még annyi, hogy kicsi cicis fajta vagyok. Melltartót csak akkor hordok, ha muszáj nagyon, egyébként a trikókat vagy a nagy semmit szeretem.

Esetleg ha trikóból tudnék szerezni egy vékonyabbat, ami testszínű, az is jó lenne?

2013. jún. 14. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] én ilyet szoktam még
2013. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy bélés nélküli csipke ingem, én menta színű topot veszek alá, nem feltétlenül fehéret, szerintem jól mutat vele :)
2013. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bandeau? Rákerestem, de sokféle van! De ezt én hogy hordjam? Félnék, hogy lecsúszik. Vagy jó szoros kell, de akkor még lapibb lesz a cici... :) Aki ilyet hord, annak nem csúszkál le?


5-ös! Csipkeblúz még a könnyebb eset, mert ott eddig én is a színekkel kombináltam (színes toppal), mintha direkt egy más színű lenne hozzá való. Mondjuk ez csak a kevésbé alkalmi helyeken megy el.

2013. jún. 14. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Neten múltkor olvastam ilyenről.

Azt írták, hogy valami színes mintás melltartót kell átlátszó blúz alá venni.

De inkább én is a testszínűt javaslom, mert a színes igencsak odavonzza a tekintetet... :)

2013. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem nincs valami nagy cicim, szóval a bandeau megtartja :) de nagyobb mellű barátnőim panaszkodtak, hogy nekik se ez nem jó, se a pántnélküli melltartó :D
2013. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!