Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nőiességről?

Mit gondoltok a nőiességről?

Figyelt kérdés
Mi testesíti meg számotokban a nőt? Szerintem egy nő legyen arányos. dolgok. mint pl simnktattoo, műszmpilla, szép körmök , esetleg műcici, száj ( itt senki ne az agyon plasztikázott hülyékre gondoljon, hanem ami a természetességbe ég beleférő nem feltünő, de szép változásra.

2014. ápr. 17. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Természetességbe beleférő? :D Hát ezen most jót szakadtam. Ha valaki természetes akar lenni, akkor az nem fog műszempillát rakatni, nem lesz műmelle/szája.
2014. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Akin bármi mű is van, az már természetellenes és számomra korántsem nőies, csak egy megcsinált valami. Ebbe pontosan beletartozik az általad felsorolt sminktetoválás, műszempilla, műkörmök, műmell, műszáj. Gratulálok. Kicsit torz a világképed.
2014. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

én majdnem egyet értek vele csak a műszempillából és körömből is vannak igénytelenek meg stb.. ha profin van megcsinálva akkor szép nekem is ilyen.

A műmellel úgy vagyok ami természetes hatást kelt és szép az jó én is akarok a száj viszont felesleges szerintem úgy sem tudnak szépet csinálni vagyis én még nem láttam olyat amire azt mondtam volna,hogy na nekem kell ilyen.

Ezek a külsőségek is fontosak persze de akkor nem idióta, seg ghü,lye pic,sa legyen,hanem értelmes.

2014. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

semmilyen mű dolog nem fér bele a természetesbe.

de mindenki legyen úgy nőies, ahogy ő gondolja.

2014. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen dolgok egyike sem szükséges ahhoz hogy valaki nőies legyen, sőt jó eséllyel kelt plázapitsa hatást. Smink nélkül és tornacipőben is lehet valaki nőies ha olyan a kisugárzása, ha kicsit rá kell segíteni akkor smink, magassarkú és tökéletes fehérnemű, esetleg ha tényleg az kell az önbizalmához akkor megcsináltathatja a mellét, csak aztán ne polcolja a nagyközönség arcába pls
2014. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elso. Hidd el van olyan pl.muszaj amirol meg nem mondod h az... irtam h nem a tulzasba vitt dolgokrol beszelek. Ha.vkinek csak ket kis csik szaja van es egy atlagos szaj alakra feltolteti mondjuk sajat zsirbol, utcan eszre se venned hogy az mu. Mell ugyanaz.. koszonom a valaszokat
2014. ápr. 18. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy nő nőiessége belülről jön. A szépsége is.

Bármi ami mű az nekem természetellenes, és szükségtelen. Amiket leírtál, azok számomra nemhogy nőiesebbé tennének egy nőt, hanem visszataszítóvá. Egy nő ne legyen igénytelen, és ne legyen elhízva. Ennyi.

Akármilyen mű változtatás van rajta, az számomra zavaró. Az ajkát akarom megcsókolni és nem a seggét (vagy ki tudja honnan rakatják oda a testzsírt, belegondolni is rossz.)

Ha egy nő egészséges és boldog, hidd el, szép lesz ezek nélkül is. Még szebb is lesz nélkülük.

2014. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27F
2014. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mű bármi is nem a nőiességet hanem az önbizalom hiányt jelenti.Én tornacipőbe nyomom meg focizok és ez nem a nőiességet jelenti de ez nem taszítja vissza a fiúkat.Sőt...
2014. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Akkor ezt én most kikérem magamnak. Nekem vékony a szám és kicsi a mellem, mégis nőiesebb vagyok a legtöbb, megcsinált "nőnél". Nem az általad felsoroltakon múlik a nőiesség.
2014. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!