Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Éviről? Jó nő?...

Mit gondoltok Éviről? Jó nő? Szép, csinos, átlagos, csúnya?

Figyelt kérdés

[link]

Azért ezt a képet választottam, mert itt talán természetes.


2014. ápr. 9. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindig is szép volt, még fiatalabb koromban láttam először a Viva-n onnan ismerem :)

21F

2014. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átlagnő arc alapján, de nekem nem tetszik, mert olyan nagyobb a teste és a feje ehhez képest túl kicsi, aránytalan. Barna szeméhez kiszőkített sárgás haj... nem egy jó párosítás. Hát én ezt látom ha ránézek.
2014. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a nőnek mindig az volt a titka,hogy sugározza magából a jókedvet,meg a pozitív energiát,én sose láttam sírni mindig csak röhögcsélt,és ez kihat a külsejére,mert más szemmel néz rá az ember,ha valaki nyitott meg energikus. Lehet valaki bármilyen bombázó,ha az illető a gonoszságot sugározza,meg egy telt,átlag ember is tűnhet szépnek,ha olyan a kisugárzása. Na ő nem feltétlenül szép,női ideál,látszik,hogy van rajta felesleg,de a pozitív kisugárzása dob rajta,és attól látni olyan szépnek ragyogónak. Hát ennyi.
2014. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem szép
2014. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ebbe van valami vonó?
2014. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kimondottan szép.
2014. ápr. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem szép,tehénfeje van.benne ami vonzó lehet,max a test,és kisugárzás.
2014. máj. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!