Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez az új divat, hogy "csak...

Mi ez az új divat, hogy "csak a kutyák játszanak csontokkal"?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek...vékony, sportos lány vagyok, pici mellekkel. Rendszeresen tornászom, és egészségesen étkezem. Jelenleg karizomra edzek. (Másra is persze, de jelenleg izmos karokat szeretnék...szóval értitek). Nem eszem édességet, gyorskaját , zsíros, szénhidrátdús ételeket. A családom, barátaim emiatt picit ferde szemmel néznek rám. Kb 2 éve azt vettem észre, hogy az internet tele van olyan képekkel, ahova beraknak, egy gyönyörű, nagymellű, telt lányt, és utána férfiak és nők elkezdenek kommenteket írni, hogy "ő egy igazi nő", "micsoda cicik, micsoda popsi, csak a kutyák játszannak csontokkal" , "éljenek a telt nők". És ezek a vélemények elsősorban férfiaktól származnak. Nem irigységből beszélek, kb 4 éve még én is hasonlóan néztem ki, mint a képeken látható hölgyek, de nagyon zavart, hogy nem tudtam 10 percet gyalogolni tempós sétában anélkül hogy szúrt volna az oldalam, nem tudtam futni, súlyzózni, hogy nem tudtam csőfarmert és feszülős pólót felvenni, anélkül hogy ne látszottak volna ki a hurkáim. Mell szempontjából néha még irigylem is a telt lányokat, de nem lennék újra husis, mert nem érezném jól magamat a bőrömben. Csak nagyon zavarnak ezek a (nem kicsit) sértő kommentek. Eleget kapok belőle az ismertségi körömben, nem kell, hogy a neten is ilyeneket lássak. Olyan érzés, mintha semmibe vették volna a munkámat, és más sportos, lefogyott(? :D) nőt/lányt, és szembe köptek volna.

Én csak azt nem értem, miért kell egymást szidni. Van akinek ez jön be, van akinek az. Habár nem lennék újra molett semmi pénzért, elismerem hogy vannak nők, akik így néznek ki jól, így szeretik magukat. Legyenek boldogok, de a másikat miért kell szapulni?

Vagy ez onnan ered, hogy a vékonyak évekig "elnyomták" a ducikat?


2014. ápr. 18. 05:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném a fitnessz edzőket, akiknek az a munkájuk, hogy sportosak, izmosak, legyenek, meg a vékony alkatú lányokat, akik akármennyit esznek, képtelen hízni.
2014. ápr. 18. 05:34
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Ezt a katyvaszt!


1) nem új dolog. Sok-sok évvel ezelőtt is ugyanúgy bántották a túl (!) vékony lányokat, mint ahogy a kövéreket is.


2) ha te sportosan vagy vékony, magyarán van normális izomzatod, akkor MÉG VÉLETLENÜL SEM RÁD VONATKOZIK, megnyugodhatsz!


3) Még mindig nem létezik olyan, hogy valaki képtelen hízni/fogyni! Akarathiány vagy betegség, de ha betegség, akkor GYÓGYÍTHATÓ!

Általában viszont mindkét esetért a rossz szokások tehetnek.

2014. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem lenne ilyen , ha nem a nők kérdeznék állandóan hogy " jaj hogy nézek ki" . Meg hasonló sületlen kérdéseket nem raknák ki. De hát ezért nők a nők.
2014. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1) Nem hiszem, hogy a túl vékony nőkre vonatkozik ,hogy "legszívesebben minden 60 kiló alatti nőt hizlalótáborba küldenék" vagy "utálom a vékony nőket" vagy "nekem a Bridget Jones alkatú lányok jönnek be, mert sokkal igazibbak"

2) Ha hallanád, mennyit piszkáltak miután lefogytam : "úgy felhizlalnálak" "lement a szép melled" "szebb voltál husin"

3) egy régi barátnőmnél 1 tábla csoki volt az alap naponta, mégse tudott hízni. Egy másik ismerősöm kondiba jár, mégse tud fogyni. És látom milyen keményen dolgozik.

2014. ápr. 18. 08:13
 5/16 A kérdező kommentje:
3) Apukám a 170 cméhez 60 kiló összesen, nála a rántotta 10 tojásból áll, 20 dkg kenyérrel. Ha étteremben vacsorázik, külön neki(!) kell egy pótvacsora.
2014. ápr. 18. 08:15
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudsz meggyőzni, téged pedig nem győzködlek, de ez a szakterületem. Rengeteg páciens érkezik hozzánk és eddig még egyetlen egy eset se volt, ahol ne derült volna ki az ok, és ne tudtuk volna megadni a gyógymódot.

Hormonokra is kiterjedő vérvizsgálatból és minden apró részletet tartalmazó kajanaplóból MINDIG kiderül a turpisság.


Vékonyaknál: zabálnak, de mégse eleget. Zabálnak, de nem megfelelő tápanyagokból. Zabálnak, de állandóan kilométerhiányuk van és le is járják. Orvosi okok között sokszor pajzsmirigy-túlműködés vagy IBS szerepel, ami tönkre vágta a bélbolyhokat.


Kövéreknél: Jellemző, hogy koplalnak, ami soha nem megoldás. Vagy túlbecsülik a kcal-igényüket. Nem számítják bele a napi keretbe a "csak egy falatot ebből" étkezéseket vagy a folyadékokat. Nem megfelelő makrotápanyag-bevitel. Nem megfelelő testmozgás...

2014. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez csak a duci nők önáltató propagandája.

Sokszor elhízott,formátlan kövérek is beképzelik hogy ők marpedig "teltkarcsúak."

2014. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek a 7-es válaszolóval, ezt a ducibbak próbálják lehitetni magukkal, hogy hát a duci nő az igazi..Én és kövér voltam régen, de fogytam 24 kg-t és elég fura nekem is szembesülni ezekkel a képekkel..ennek ellenére érdekes módon még senki sem mondta nekem, hogy jobban néztem volna ki ducin és sokkal több pasi jön oda hozzám, mint anno. Szóval ez a "férfiak nem játszanak csontokkal" szerintem csak egy rossz duma.
2014. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Hát akkor megnyugodhatsz mert az életben én még alig láttam ilyet hogy egy teltebbet egy vékonyabbra cserélnek:D :(
2014. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az "igazi nő" dolgot nem a nagyon husisakra mondják, hanem a normál/átlag alkatúakra, akiknek van azért mellük meg fenekük. Csak a kövérek azt hiszik, h ez rájuk is vonatkozik :D

Például ő:

[link]

Nem girhes, van mit rajta fogni, de nem kövér, hanem nőies.

2014. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!