Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg csak ez kell?

Fiúk! Tényleg csak ez kell?

Figyelt kérdés

A suliban, az utcán mindenhol szembetűnik az, hogy a fiúk folyamatosan arról beszélnek, arra a csajra hajtanak, akinek nagyobb a kosármérete, mint az agyi kapacitása, és ez engem zavar. Teljesen normális lány vagyok, nem az a "kiteszem mindenem, és mindennap 10centisben járok kis sorttal és miniszoknyában"-fajta, szeretem a zenét, imádok utazni és sokan mondták már rám, hogy nem vagyok ronda. Nem értem. Az osztályomban is van hierarchia, ami annyit tesz, hogy a r*bi lányok rühelődnek, röhigcsélnek a fiúk poénjain, a többi lány meg le van sz*rva (értsd: csak az a jó, aki eljátssza a sötét szőke r*bit, kiteszi, amilye van és kacsaszájjal csücsörít a tükörben. Ezen kívül még nagyon menőnek számít a tucat. Szóval egy tucat-lány kb úgy néz ki, hogy van pár olyan szűk gatyája, ami elszorítja a vérkeringését, pár extra-dekoltázsos felsője, szigorúan tornacipő (és természetesen Converse kell hogy legyen), vagy extra magas sarkú cipő és Iphone. Ja, és az még plusz jó, hogy ki van vakolva, kilométerekről látszik, hogy nem természetes szépség, a haja természetesen ombre, mert most az a menő..stb.

Kérdezem, hogy tényleg csak ez a jó? És ha igen, akkor miért? 16/L



2014. ápr. 4. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Majd felnőnek, csak ki kell várni.
2014. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy olyan, aki hasonló szinten van és nekik ez kell és van, akinek nem.
2014. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha ennyire korlátolt és szűk látókörű vagy akkor ne csodálkozz ha senkinek nem kellesz.


Az is jó hogy te sem a szemüveges,csendes,egyszerű,vékony fiút veszed észre hanem a jó pasikat de aki ránéz egy szép lányra az szemét majom..


18/F

2014. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen igen, de nem csak ilyen szerencsére. Mellesleg a csajok nagy része csak ezeket a selejt srácokat veszi észre. Merthogy vannak okos srácok, normális srácok, csendesebb srácok, kevésbé menőcsávók, és értük nem rajonganak a csajok, a létezésüket sem veszik észre szinte. Miért?

Lány vagyok én is, de sose érdekeltek a menőgyerekek, épp ezért engem nem is zavar hogy nekik mi jön be vagy milyen csajok tetszenek nekik. A buta műcsajoknak meghagyom őket, biztos jól megértik egymást.

2014. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van aki ezt szereti, van aki meg szimplán nem szereti ha valaki a trendek miatt nyavalyog. :D Vannak, voltak és lesznek. Deal with it. Nem kell, hogy tetsszen de nem kell játszani a felsőbbrendűt, mert az sokaknak nem szimpatikus.
2014. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat, jó több szempontból látni a dolgokat!

A 3. válaszolónak üzenem, hogy nem, nem a fiúkat ítélem el, akiknek ez tetszik, hanem a lányokat. És ezek a lányok - ahogy te írtad - nem feltétlenül szépek (sőt...), de mégis mindenki bukik rájuk, mert nagy a testi intelligenciájuk.. Konkrétan szerintem velük nem sokról lehet beszélgetni, és a legtöbbször azt veszem észre, hogy közös programjuk, hogy együtt telefonoznak...

És figyelem én a csendesebb/normálisabb srácokat is, viszont ők meg túl félénkek kezdeményezni, én meg nem fogok futni utánuk.. De az én osztályomban speciel minden fiú a kérdésemben írt csajtípusra bukik. Én még olyat is láttam, hogy egy gyönyörű lányt (szőke göndör haj, hatalmas mogyoróbarna szemek, szép alak, szép arc) semmibe vettek a fiúk, mert ezek a r*banc lányok rühelődtek mellettük és azt a lányt kinézték, kigúnyolták, mert nem olyan volt, mint a "többiek"...

2014. ápr. 5. 10:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás a köbön.


Nem ismered tényleg ezeket az embereket csak a kül alapján ítélsz.

Amìg ezzel nem hagysz fel addig felesleges a kérdés.


Csak hogy egy ellenpéldát mondjak én benne voltam az osztály top 5 fiújában és 4 -ünknek tetszett egy csendes,okos lány aki nrm volt se kivakolt se nagymellű.

2014. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tubifex ***** válasza:
100%

azért,mert ezek még kisfiúk, nem férfiak.

élvezik a helyzetet,h a csajok loholnak utánuk. ezek a csajok meg mindenüket kirakják,stb amiket írsz. most őszintén,melyik pasi küldené el őket? élvezik a "háremet". aztán majd ha benő a fejük lágya és kapcsolatot akarnak, hidd el, nem ezek közül fognak válogatni.

nagyon sajnálom a mai fiatalokat. őszintén, nem irigylem a korosztályodat. kb már úgy fest minden, mint vmi groteszk gimis amcsi vígjátékban. klikkesedés, méhkirálynő, kirekesztés, stb... hihetetlen

2014. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fő, hogy sosem általánosítasz.

A kisfiúknak ez jön be. Tényleg elég szégyen, hogy egyedi stílussal nehéz kitűnni, de ez van. Mindig is ez volt és ez is lesz. Aki tucat, az biztonságos és megszokott. Ők pont jók Arra. Viszont másra nem. Az ilyen lányok könnyen kaphatóak lesznek az alkalmikra és ez kell egy olyan srácnak, aki éretlen és fél belevágni komoly dolgokba. Egy érett férfinak már más kell. Már egy férfiasodó srác is mást akar. Az olyan srácok/férfiak, akik komoly kapcsolat reményében keresnek majd lányokat, az érett, szolid, de nőies lányokra fog felfigyelni. Majd egyszer az osztálytársaid is felnőnek, majd rájönnek, mi a jó és majd a lányok is megkomolyodnak. :)

2014. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A hülye, műveletlen, rosszul szocializált gyerekeknek kell ez, akik a hamis képzetben nevelkednek, hogy ez az irányelv, ha egy nő értékét meg kell ítélni. Jó esetben kinövik, rosszabb esetben ilyenek maradnak még 40 évesen is.

Sajnos azt kell mondanom, hogy alapvetően rossz helyen vagy. Annyira nem rég voltam gimis, de nálunk pont, hogy az ilyen lányokkal nem foglalkoztak a srácok, hanem a jófej, vagány, humoros, szellemes lányok köré gyűltek.

2014. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!