Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent nektek az h plázacica?

Mit jelent nektek az h plázacica?

Figyelt kérdés
Ez a szó milyen öltözéket, viselkedést, kinézetet stb. mond nektek? Mit gondoltok az ilyen lányokról? Vélemények?
2009. dec. 22. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
állandóan a plázába van, sovány, minden jó rá, minden tökéletes rajta
2009. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

hát engem leplázacicáznak sokan

viszont a gondolkozásmódomat sokan megirigyelhetnék

ugye sokan úgy itélnek ,hogy nem is ismerik az illetőt.Meglehet, hogy csak a kinézete olyan.Velem is ezvan :)


egyébként aki rózsasin ruhákban jár.Hajszin bármilyen lehet, bár közkedveltebb a szőke :D .Nyávog, hisztizik.Vásárol egész nap.De van köztük normáli sis, hiába hihetetlen

2009. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Pld. a Barátok Köztben a Zsófi... (csak az igazi plázacica nem olyan okos és rafinált... azaz egyzerű a gondolkodása, mint egy faék).
2009. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
hosszú póthaj, ami vagy szőke vagy fekete, hosszú műkörmök. szolibarna, vastag sminkréteg az arcon. vékony testalkat,esetleg műmell. legutóbbi divat szerinti kihívó öltözék, legújabb mobiltelefon a kézben. hobbija a magamutogatás ami vagy a plázában vagy a konditeremben történik :)
2009. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Öltözék: csillogó, rikító, márkás cucc, jó nagy betűkkel van rajta a márkanév, hogy messziről lehessen látni, hogy az illető ilyet is megengedhet magának. Tűsarkú, kivágott felső, miniszoknya, amiből félig kivan a tanga, csupasz derék(= garantált felfázás).


Kinézet: óriás műkörmök csillogó kövekkel, erős smink, hidrogénszőke haj telelocsolva lakkal, sok parfüm, esetleg szilikon mellek.


Viselkedés: a tipikus "pics@nyelv" használata (szercsizlek/lávollak, legjobb barinőm/barim, köszcsi, ne harizz stb.), általános műveletlenség, minden héten új pasi, többet van plázában meg boltokban, mint otthon, nincs jobb dolga, mint vásárolni meg ruhát próbálni.


Vélemény: elég szánalmasak az ilyenek, mondjuk attól, hogy egy csaj így öltözködik, lehet, hogy nem hülye, meg nem viselkedik úgy, mint egy plázacica, csak egyszerűen ilyen az ízlése.

2009. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Engem is annak néznek mindig :)

Csinosan öltözködöm, buliban magassarkú, cicanaci, mini, fényes, rózsaszín, fehér, fekete, leopárdmintás cuccok, minden szexy, csini. :D Szuper minőségű parfüm, hosszú szőke hajam kibontva, esetleg van rajta pár fényes, rucihoz illő csat. :)

Hátköznapokon is csini minden, szűk farmer, top, haj kibontva stb., stb.

Most kaptam új telót, Paris Hiltonnak volt ilyen. :)

Szeretek vásárolgatni, sőőőt...imádok vásárolgatni!!!

Barátomtól karácsonyi ajándék: BEVÁSÁRLÓKÖRÚT, a yorkimnak pedig kozmetika. :)

Nem vagyok üresfejű, első tanuló vagyok és sorolhatnám miket értem el az életben!

Imádom az állatokat, szeretnék majd karitatív tevékenységeken részt venni, és gyerekkori vágyam, hogy vért adhassak, csak ehhez túl sovány vagyok!

Ilyenek :D

18L

2009. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Szuper minőségű parfüm, hosszú szőke hajam kibontva, esetleg van rajta pár fényes, rucihoz illő csat. :)

Hátköznapokon is csini minden, szűk farmer, top, haj kibontva stb., stb.

Most kaptam új telót, Paris Hiltonnak volt ilyen. :)

Szeretek vásárolgatni, sőőőt...imádok vásárolgatni!!!


Addig örülj, amíg megengedhetsz magadnak ilyesmiket :) Én marhára örültem, hogy 17 éves koromra sikerült összeszednem annyi pénzt, amiből tudtam venni magamnak egy egyszerű mobiltelefont.


Amúgy szerintem a plázacicát nem az öltözködése, hanem inkább a viselkedése teszi azzá. Hisztis, elkényeztetett, mindent jobban tud, de esze persze nincs, mindent édibédinek meg cukkancsnak nevez, kihívó a magatartása stb. A "plázás" ruhák csak kiegészítésnek kellenek :)

2009. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Jajj nem hivalkodni akartam a telefonnal, tényleg.....:(

Ne haragudj rám!!

2009. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Semmi gond, csak mondom, hogy becsüld meg, amid van, mert nem biztos, hogy mindig lesz alkalmad ilyen drága cuccokat venni :D Tapasztalatból beszélek.
2009. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom, és meg is becsülöm!! :)

Voltunk mi is rosszabb helyzetben, úgyhogy teljességgel megértlek! :)

:*


Ja és tényleg nem akartam felvágni vagy ilyesmi!!!!! :)

2009. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!