Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen lányokat...

Fiúk! Ti milyen lányokat gondoltok vonzóbbnak?

Figyelt kérdés

Akik magasak és ducik!

Vagy akik alacsonyak és ducik!

Mert én sokat gondolkozok azon,hogy a fiúknak nem kellemetlen amikor egy férfias termetű nővel vannak?Mert aki magas és duci is az olyan nagydarab mint egy férfi!

De viszont aki alacsony és duci az pont jó,mert nem férfias termetű de van rajta mit fogni!

Persze tudom,hogy nem minden a külső!De ez azért érdekelne!



2014. ápr. 20. 18:40
 1/8 anonim válasza:
96%
én a jó húsos, kövér bölényseggű lányokat találom vonzónak, szerintem nem baj ha valaki alacsony és kövér mert az olyan mint egy labda
2014. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A van rajta mit fogni nem azt jelenti, hogy kövér. Vegyél a kezedbe egy értelmező szótárat.

Egy nő akkor is lehet formás, ha nem kövér.

2014. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik ha van egy nőn mit fogni, de ez nem a hájat jelenti, mert az gáz és ronda mindenkin.
2014. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

"De viszont aki alacsony és duci az pont jó,mert nem férfias termetű de van rajta mit fogni!"


Önigazolás. A kérdező ezek szerint strandlabda külsővel rendelkezik.

2014. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a háj sehogysem vonzó.


Egy nagy mell nem kompenzalja a hurkákat és zsíros combokat

18/F

2014. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a magasak is tetszenek és az alacsonyak is. a hiba ott van, hogy "duci", vagyis kövér, túlsúlyos. számomra egyik sem vonzó. egyébként is... nem lenne könnyebb valami egészséges életmódra váltanod, mint ducinak maradni és nőni vagy összemenni? kicsit buta kérdés ez.


a "van rajta mit fogni" teljesen más, mint a "duci"!


21f

2014. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a magas vékony póznákat szeretem, szóval ha csak a megadott variációk közül lehet választani akkor magas és duci, mert így lehet hogy még messziről normálisan is néz ki mert eloszlik rajta a zsír.
2014. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van az előzőnek, ha magas jobban eloszlik rajta a súly, meg pont hogy nőiesebb, ha meg ráadásul alacsony is az olyan mint egy kis golyó. És a duci tényleg nem egyenlő azzal hogy van rajta mit fogni.
2014. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!